Ana Sayfa / Oyun Dünyası / Zula Kaç Gb ve Ne Tür Özellikler Gerekiyor ?

Zula Kaç Gb ve Ne Tür Özellikler Gerekiyor ?

Zula oyunu her ne kadar indirdiğiniz dosya boyutu düşük bir boyutta görünse de ek olarak aldığı yüklemeler ile oyunun boyutu bir hayli artmaktadır.

They are available 24/7 in your services. You will get the best services and range of games from the website. You will also get the wide range of different and interesting games from them. You could try here the best online casinos.

Zulanın kaç Gb olduğunu Zula’yı indirdiğimiz siteden anlayamıyoruz maalesef. Bunun nedeni oyunu indirdikten sonra kendi oyuna giriş arayüzünde güncelleme alarak oyunun gerekli dosyalarını sonradan indirmesinden kaynaklanır.

Aslında Zula tıpkı diğer oyun servisleri gibi ilk olarak oyun kurulum yöneticisinin bilgisayara kolaylıkla inmesini isterler. Sonrasında ise kurulum yöneticisi açıldığında geri kalan oyun dosyalarını yönetici üzerinden indirirler. Aslında bu durumun bir nedeni var. Uzun süredir yapılan araştırmalar göstermiştir ki eğer kullanıcının tarayıcıdan indirmesi sırasında bir aksaklık oluyor veya herhangi bir şekilde iptal oluyorsa sonrasında tekrardan o dosyayı pek indirmiyor. Ancak eğer öncesinde indirdiği kurulum yöneticisinden oyunu yüklemeye devam ediyorsa sonradan tekrardan indirmeye devam ediyor.

Bu nedenle Zula gibi oyunların kaç Gb olduğunu maalesef internet sitesi üzerinden anlayamıyoruz. Bunun tek çözümü oyun indikten sonra oyunun bulunduğu klasörün kapladığı alanı hesaplamak olacaktır. Bu şekilde Zula oyununun kaç Gb olduğunu sizlere rahatlıkla söyleyebileceğiz.

Zulanın internetten indirilen boyutu 1.7 GB olarak belirlenmiştir. Ancak belirtmek gerekir ki bu boyut zamanla değişebilir. Örneğin daha henüz yeni karakterler gelmemiş ve haritalarda düzenleme yapılmamışken oyunun boyutu 1.4 GB olarak görünüyordu. Ancak zamanla gelen güncellemeler sonrasında oyunun boyutunda artış yaşanabilmektedir. Yani burada her ne kadar bir boyut belirmiş olsak da bu boyutlar zamanla değişebilir. Ancak tahminimize göre oyun en fazla 2 GB olarak sunulacaktır.

Zula kaç GB yer kaplar?

Şu anki boyut üzerinden kontrolleri yaptığımızda Zula’nın 2.1 GB yer kapladığını görmekteyiz. Biligsayarınızda en az 2.5 GB yani 2500 MB yer ayırtmanız gerekmektedir. Zula her ne kadar grafikleri iyi bir oyun olsa da fazla alan istememesi ve indirirken kolaylıkla inmesi oyunu daha bir oynanır kılmaktadır.

Ayrıca Zula şu anda sürekli güncelleme alan bir oyundur. Bu nedenle önceden de belirttiğimiz gibi oyunun dosya boyutunda azalma veya artma gerçekleşebilir. Ancak Zula genel olarak 2.3 GB boyutlarında seyredecektir.

 

Bir önceki yazımız olan Mobile Legends Kasma Sorunu ve Çözümü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

26 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları