Zula Bedava E-Pin Kodları – Altın Kodları

Zula Bedava E-Pin Kodları – Altın Kodları

FPS oyun türünün önde gelen oyunları arasında yer alan Zula, tüm içeriği bakımından tamamen yerli bir oyun olarak gösterilmekte olup Türk mühendisler tarafından geliştirilmektedir. Oyun içerisine girdiğinizde haritaların İstanbul, Ankara gibi şehirlerin gerçek bir yerlerinde geçtiğini görebilir, keyifli bir alan içerisinde mükemmel bir deneyim yaşayabilirsiniz. Standart bir FPS oyunu oynadı iseniz (CS:GO, Wolfteam) mücadeleler sırasındaki rekabet durumunun ne kadar güçlü olduğunu görebilirsiniz. Zula içerisinde milyonlarca oyun aynı dakika içerisinde binlerce odada rekabet ederek hesaplarını güçlü hale getirebilmektedir. Oyun, yüzlerce mühendis eşliğinde geliştirilmekte olmasından dolayı masrafları oyun içerisindeki harcamalardan karşılamaktadır. Zula’nın gelir yapısına bakacak olursak;

Oyun içerisindeki silah ve ekipmanlara genel olarak bakacak olursak sadece bir kısmının ücretsiz ya da oyun içerisinde yapılan maçlardan elde edilen gelirlerden elde edildiğini görebilirsiniz. Bunun dışında görünüm açısından oldukça lüks, ihtişamlı ve prestijli ekipman ve silahların Altın olarak adlandırılan gerçek paralar ile alındığını görebilirsiniz. Bu tür ekipmanlara sahip oyuncuların daha prestijli göründüklerini ve maçlarda daha iyi istatistiklere sahip olduğunu görebiliriz. Oyunlara para yatıramayan, belirli bir bütçesi olmayan kişiler, bu tür ekipman ve silahlara sahip olabilmek için alternatif arayışlara girmektedirler.  Bugün, bu yazımızda Zula Bedava E-Pin Kodları – Altın Kodları hakkında bilgiler vererek nasıl ücretsiz E-Pin ve Altın alabileceğinizden bahsedeceğiz.

FPS oyunları içerisinde ücretli olarak satılan ekipman ve silahların sıradan silahlardan hiçbir farkı olmadığını, ücretli olarak satılan silah ve ekipmanların sadece görünüm olarak etkiler meydana getirdiklerini söyleyebiliriz. Sıradan silahların vuruş, damage oranları ile birebir aynı olan bu tür ekipmanlar daha parıltılı, daha renli ve daha farkedilebilir olmakta. Bu tür silahların oyuncuların kendilerini tatmin edebilmektedir. İstisnai olarak bazı zamanlarda çıkarılan silahların ek özelliklere sahip olduğunu görebilmekteyiz.  Ek olarak gelen özellikler silahların daha fazla zarar vermesine, kişinin ölümsüz olmasına büyük oranda olanak sağlamaktadır.

 

Eğer profesyonel bir Zula oyuncusu olmak istiyorsanız oyun içerisinde altın ile satılan ekipmanlardan almak durumundasınız. Belirli bir yerden sonra özel ekipman alımını zorlaştıran oyun, kişilerin altın yüklememesi yapmaması durumunda diğer oyunculardan geri kalmalarına neden olmaktadır. Bu nedenle diğer oyunculardan geri kalmamak isteyen kişiler, altın yüklememeleri durumunda Zula Bedava E-Pin Kodları – Altın Kodları  arayarak ücretsiz olarak paylaşılan kodlardan faydalanmak istemektedir. Bizlere sponsorlarımız tarafından iletilen 5,000 Altın kodlarını sizlerile paylaşmak istiyoruz. 12 Adet kod sadece 12 kişinin kullanımına açıktır. Eğer sizlerde bu tür altın arayışlarında iseniz en ön sıradan yerinizi alarak kodlardan faydalanabilmeye çalışabilirsiniz.

 

Zula Bedava E Pin Kodları 2018 – Zula Bedava Altın Kodları

1- PAR8-VECO-69X4-BMOE

2- OYX9-RPAS-GE22-EK3C

3- U3ZA-KOP4-VAW1-61PO

4- KO99-ASOS-5NAS-LZX1

5- NSAU-6ASA-NCUA-AJ3E

6- PA1M-SS5O-MAOX-990A

7- CNSU-6ETO-OX41-VFOE

8- XMOA-KSAL-69TY-2BON

9- BDV4-GFS6-MC5W-B5XZ

10- C4AR-IFNA-82AQ-2PUX

11- K4AS-VOL0-7C7G-BKEN

12- 36AK-Y2OA-UL2Q-JO9S

Related Articles

56 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button