Zula Bedava Çarlar Yeni (2023)

Sizleri Zula isimli savaş oyunuyla tanıştıran bir makale hazırladık. Bu makalenin sonunda sizleri bir sürpriz beklemektedir.

Zula Nasıl Bir Oyun?

Zula, aslında CS ile oldukça benzer bir oyundur. Tek farkı türk yapımcıların elinden çıkan bir oyun olmuş olmasıdır. Bu fark da oyuncular için aslında bir avantajdır. Nedenini açıklayacak olursak: bu avantaj, oyunun bizim kültürümüze yakın olmasından kaynaklanmaktadır. Bu sayede aslında oyuna girdiğinizde size ne kadar da tanıdık geldiğini fark edeceksiniz.  Gerek çatışmaların yaşandığı mekanlar, sokaklar gerek de ortamın dizaynı size sanki her gün yürüdüğünü zyollardaymışsınız gibi bir his verecektir. Bu da sizin oyuna daha kolay adapte olmanızı ve kendinizi oyunla daha kolay özdeşleştirebilmenizi sağlamaktadır. Ayrıca oyundaki karakterlerin tasarımı da yine türk halkı düşünülerek yapılmıştır. Çoğu karakterin kıyafetleri ve fizikleri her gün sokakta karşılaşılaştığınız insanlara benzemektedir. Bu sayede de oyuna ısınmanız hızlanacaktır. Ayrıca tüm bunlar oyunun gerçekliğini kuvvetlendirecek detaylardır. Gerçeklik konusunda ne kadar az sorun yaşanırsa bir oyunda, o oyunu oynamak da bir o kadar keyifli olacaktır.

Bu oyunun amacı gruplar oluşturarak karşılıklı çatışmak ve her çatışmanın ardından da kazanç sağlamaktır. Aslına bakılırsa adrenalin hissi oldukça yüksek olan bu oyun aynı zamanda strateji yeteneğinizin gelişmesine de katkı sağlamaktadır. Bu oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyecek ve kendinizi saatlerdir bilgisayar başında otururken bulacaksınız.

Bu oyuna başlamak için yapmanız gereken tek şey ise oyunu bilgisayarınıza indirmek ve yeni hesap açmaktır. İlk seviyeden yavaş yavaş yükselip, kazandığınız altınlarla donanımınızı güçlendirebilirsiniz.

2023 Zula Bedava Hesaplar

Peki ilk seviyeden başlayıp adım adım yükselmek istemeyenler ne yapacak? Ya sabredip yükselecekler ya da bedava Zula hesapları bulup onları kullanacaklar. İkinci seçeneği tercih edecekler için güzel bir sürprizimiz var. Bizler artık bu oyunu oynamayanların ya da oynayamayanların hesaplarını sizlere dağıtıyoruz. Hesabını dağıtmak isteyenler ve zula bedava çarlar a sahip olmak isteyenler bize ulaşıyorlar ve bu iki tarafı birbiriyle buluşturuyoruz. Bu sayede de herkes mutlu bir sonuca ulaşmış oluyor.

Related Articles

96 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button