Zonguldak Evlere Ek İş İmkanı Veren Firmalar

 

Günmüzde artık birçok kişi evden çalışarak gelir elde etmektedir. Günümüz hayat pahalılığında Artık ek iş yapmak kaçınılmaz olmaktadır. Bu ek işler sayesinde birçok kişi evini geçindirmektedir. Bu ek işler sayesinde ayda 1000 TL ile 2000 TL arası para kazanmak mümkündür. Ev hanımları, emekliler, öğrenciler, işsizler ve daha birçok kişi bu şekilde ek iş yapmaktadır. Evden yapılan bu ek işler herhangi bir vasuf gerektimemektedir. Yapılması son derece kolay ve zevklidir.

Zonguldak evde ek iş olarak sayısız fırsat sunmaktadır. Evden yapılan işler arasında ataç paketleme işi , meyan kökü paketleme işi, tarçın paketleme işi, bardak boyama işi, el örgüsü hasır sepeti yapımı işi, cetvel seti paketleme işi, zeka küpü montajı, bocuk dizimi, taş dizimi, takı işi, organik sabun işi, zımba montajı işi, kolay kitap ayracı işi, evde galoş paketleme, evde boncuk paketleme işi, evde abaküs montajı işi, evde makas montajı işi, zencefil paketleme işi, pergel takımı paketleme işi, evde ip misina sarma işi, maket bıçağı ucu paketleme işi gibi işler evden yapılabileck işler arasındadır.

Evde Takı İşi

Evde takı işi son derece basit ve zevkli bir iştir. Takılar belirtilen şekillerde yapılmaktadır. Bu kolay iş sayesinde birçok kişi evde oturduğu yerden ayda 2000 TL seviyesinde para kazanmaktadır.

Zonguldak’da elaman arayan firmalar internet üzerinde iş ilanları kategorilerine açmış oldukları bölümlerden büyük bir işçi alımları başvurularını almaktadırlar. Ülkemizde yüzlerce hatta binlerce insanın işsiz kalması halinde herhangi bir yerde iş ilanları kategorileri açıldığında yüzlerce başvurular yapılıyor. Sizlerde firma sahibiyseniz ve firmamınız için eleman alımları gerekiyorsa internet üzerinde popüler olan iş arama siteleri üzerinden Zonguldak eleman arayan kategorisinde iş alımıyla ilgili detaylı bilgi vererek kendi istekleriniz doğrultusunda eleman bulabilme şansına sahip olabilirsiniz. Veya aramış olduğunuz elemanı daha kolay bulabilmek için belirli yerlerde işinizle alakalı yazılar yazabilirsiniz. Bu esnada ilanınızı gören elemanlar sizlerle irtibata geçerek iş hakkında bilgi alabilirler. Sizlerde uygun gördükten sonra kuralları onaylatıp işçi alımını yapabilirsiniz. Elamanınızı bulduktan sonra ilanınınızı paylaşmış olduğunuz yerlerden kaldırmayı unutmayın.

Bu işi veren firmalara ulaşmak için yorum kısmına ad, soyad, iletişim bilgilerinizi yazmanız gerekmektedir.

Related Articles

392 Comments

  1. Bende paketleme işi yapmak istiyorum daha önce evde gelinlik işledim gelin çiçeği yaptım tecrübem var paketlemede yaparım Zonguldak eregli

  2. Evden çalışıp para kazanmak istiyorum ev hanımıyım 4 kişilik bi aileyiz eve destekte bulunmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim zonguldak kozlu

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button