Ana Sayfa / Teknoloji / YouTube Premium Artık Türkiye’de

YouTube Premium Artık Türkiye’de

YouTube Premium Türkiye’de Yayın Hayatına Başlıyor
dünyanın bir çok ülkelerinde kullanılan youTube premium türkiye’de şuan için halen kapalı durumda ancak açılacağı hakkında net bir bilgi elimize ulaşmış durumda peki youTube premium nedir, youTube premium özellikleri, youTube premium bize ne gibi özellikler getirecek yazımızın devamında okuyabilirsiniz.
youTube premium kullanıcılarına reklamsız ve internetinizin oladığı durumlarda sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz için geliştirilen bir uygulamadır. şuan facebook da kullandığımız video kayıt et özelliği olan ve daha sonra kayıt ettiğimiz yerden sorunsuz bir şekilde izlediğimiz videoları artık youtube üzerinden’de kullanabileceğiz. YouTube kullanıcılarının en çok merakla beklediği arka planda YouTube kullanma özelliğinin olmasıydı artık bu özellik youTube premium ile hayata geçecek.

Son olarak bir önceki yazımız olan İphone 3GS Yeniden Raflarda Olacak başlıklı makalemizde İphone 3GS 2018, İphone 3GS fiyatı ve İphone 3GS satiş hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. İncelemeniz sizin için faydalı olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları