Teknoloji

“Yâ Kebir c.c” Sihirden ve Büyüden Kurtulun

 “Yâ Kebir c.c” Sihirden ve Büyüden Kurtulun

Sihir ve büyü hayatımızda oldukça önemli bir yere sahiptir (her ne kadar ilgimiz dışında olsa da dünyamızda var olan şeyler, din çerçevesinde). Bu yüzden bu büyü ve sihirlerin ehemmiyetini sağlamak büyük güç ve zordur. Hem sağlıklı yaşamamızı, hem de çeşitli konularda detaylı bir sonuca ulaşmamızı sağlayan bu büyüler, bizlere zarar verir, verebilir. Peki sihir yapıldıysa ya da büyü yapıldıysa bunu nasıl anlarız? Ya da nasıl kurtulabiliriz? Eğer böyle bir düşünceniz var ise (illa içinize sinmesine gerek yok, aklınızda bir soru olsa bile yeterli), hiç zaman kaybetmeyin değerli din kardeşlerim. Tek yapmanız gereken Ya Kebir duasını okuyun ve bununla birlikte büyü ve sihirden kurtulmanın en değerli yollarını bulmaya başlayın. Size yol gösterecek olan bu dua, sizi çok mutlu edecek değerli kardeşlerim.

Yâ Kebir: Büyüklüğünü giç bir mahlukat bilemeyecektir.Hakiki büyük ve yüce olan.Azamet sahibi.Büyüklüğünü ancak kendisi bilen Kebir olan Allâh.

Üzerinde büyü olduğu düşünüle kişiler veya sevdikleri için; Bir hafta bir şişe suya ” 232 Ya Kebir celle celalühü” okuduktan sonra büyü olan veya büyü olduğu düşünülen sevdiği içer veya içirilirse  her  ne türlü büyü olursa  olsun Allah’ın izni ile  o saatte kurtulur.

Şimdiden geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz değerli arkadaşlar. Zaman kaybetmeyin ve hemen bize ulaşın ve bu duaları düzenli olarak incelemeye başlayın, okumaya ve hayatımıza yansıtmaya başlayın değerli din kardeşlerim. Şimdiden geçmiş olsun dileklerimizi gönderiyoruz inşallah.

Related Articles

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button