Xiaomi Mi Mix 3 Özellikleri Ve Çıkış Tarihi

Dünyaca ünlü olan Xiaomi markasının yeni bir modeli olan Mi Mix 3’ün yakın bir zaman içerisinde piyasaya sürülmesi beklenmekte. Bu modele ait olan telefonların da pek çok başarılı iş ortaya koyduğu da biliniyor. Son dönemlerde çıkacağı yönüne dair haberlerin yapıldığı Xiaomi Mi Mix 3’ün ne gibi özellikler barındırdığı da, sızan bilgiler arasında yer almakta. Özellikle de dış görünüşü ile herkesi kendine hayran bırakan bu modelin, çerçevesiz telefonların babası olarak görüldüğü de biliniyor. modelin daha derin bir ekrana sahip olması mümkün hale getirilmiştir. Aynı zamanda modelin çerçevesiz olması sayesinde pek çok telefon markasından daha farklı bir görüntüye ulaşabilmesi de olanaklı hale gelmiştir.

Telefonun ekranına bakıldığında, ön kameranın açılır kapanır bir şekilde düzenlenmiş olduğu da görülmekte. Özellikle de sızan bir fotoğraf sayesinde, modelin üzerinde bir kameranın yer almamasından dolayı da, ekranda olabilecek olan kameranın manuel olarak açılabileceği söylenebilmekte. Genel olarak modelin iç özellikleri hakkında henüz bilgiler elimize geçmese de, bir önceki model olan Mi 8 ile benzer olması bekleniyor. Aynı zamanda modelin farklı görünümler ile de piyasaya sürülmesi beklenmekte. Hem seramik hem de normal olarak iki farklı çeşide sahip olan bu modelin, iki farklı şekilde piyasada yer alması beklenmekte. Görüntüsel açıdan da pek çok telefon modelinden daha şık bir görünüme sahip olan bu modelin, piyasaya sürüldüğü anda çok satan telefonlar içerisinde yer alması beklenmekte.

Xiaomi Mi Mix 3 modeline baktığımızda, Mi 8 ile benzerlik göstermesi beklendiği için, bu modelin de 6 GB Ram özelliğinde olması beklenmekte. Aynı zamanda 512 GB dahili depolama özelliğinin de olacağı ön görülmekte. Telefonun henüz piyasaya sürülmemesinden dolayı, fiyat açısından şimdiden bir yorum yapabilmek mümkün olmamakta. Fakat genel olarak baktığımızda, ülkemizde de piyasaya sürülebilecek olan bu modelin Mi 8 modelinin fiyatları dahilinde piyasaya sürülmesi beklenmekte. İlerleyen dönemlerde de kullanıcıları ile de buluşacak.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button