Wolfteam En Güzel Kullanıcı İsimleri Türkçe

Wolfteam Oyunu Nedir ?

Woltfeam oyunu online ve çok fazla kişiyle oynanabilen bir türk oyunudur. Woltfeam oyununda kurt adamlar ve insanlar vardır. Bu iki taraf karşı karşıya gelerek mücadele ettiği bir oyundur. Woltfeam oyunu Dünyanın en çok oynan oyunu olarak bilinmektedir. Joygame firmasında ki kayıtlara göre wolfteam oyununun 19 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunmaktadır. Wolfteam oyunun yapımını Softniyx firması tarafından yapılmıştır.

Wolfteam Oyunu Nasıl Oynanır?

Wolfteam oyununda kurt adamlar oldğundan bahsetmiştik . Fimlerde gördüğünüz gibi değildir. Kurt adamları yönlendirebiliyor ve hareket ettirebiliyorsunuz. Kurt adamları seçmek isteöeyenler , asker olmaları da şeçebilirler. Oyunda tabanca , bıçak ve snipper bulunmaktadır. Bu oyunda 2 karakter bulunmak da kurt ve insan modu..

Bu oyunda bir tarafı seçip karşı tarafa ona göre rakip olmalısınız. Bu oyunda oynayabileceğiniz bir çok mekan ve oyun modu bulunmaktadır. Bu oyunda asıl amaç hızlı ve dikkatli olmak gerekir. Oyunun kurallarını bilirseniz, oyunda başarılı olacağınızdan şüpheniz olmasın. Oyunda hem paralı hem de parasız kısım vardır. Paralı kısımda daha özel şeyler alıp daha güçlü hale gelebilirsiniz. Wolfteam oyununu genel olarak 16-19 yaş arası kişilerin oynadığı görülmektedir.


wolfteam en güzel kullanıcı isimleri Türkçe
Wolfteam oyununda , rakiplerinize karşılık olarak yeni isimlerde ekleyebilirsiniz. Nickname olarak adlandırılabilir. Wolfteam oyununda Türkçe isim arıyor ve bulamıyorsanız bu yazımız size göre. bir önceki yazımızda wolfteam bedava çarlar makalemizi okuyabilirsiniz.

Bilgi:Wolfteam bedava çarlar

İşte birbirinden güzel wolfteam kullanıcı isimleri
güçlü savaşçı, yenilmez kurt, güçlü kral, yenilmez savaşçı, casus kurt, zararlı kurt, sinirli kurt, kral adam, yenilmez insan, korkunç kral, korkunç kurt, ölümsüz kurt, profesyonel kurt adam, lanet kurt, tutkusuz kurt, kalpsiz insan, kara kurt, kara adam, yabancı kurt, şimşek kurt, güçlü kılıç, çaylak kurt, ölümcül kurt, savaşçı kurt, lanetli insan, lanetli kurt, atlı savaşçı , parasız kurt, zengin depocu, fakir depocu, depocu kurt, efsane insan, efsane kurt, ay tanrısı, korkunç kurt, güçsüz ayı, yaralı kurt, başarısız savacı , yıldız savaşçı , yaralı kurt, yaralı insan, çöl ayısı, kara kurt, sakallı kurt, korkusuz kurt, şanslı kurt, şanslıysan,

kıvırcık kurt, şişko kurt, uyurgezer, terminator, Azrail, napolen, zeki kurt, kurt prens, zavallı kurt, mutsuz insan, fanatik adam, fanatik kurt, fanatik insan, devrimci kurt, manyak insan, deli kurt, sinirli kurt, rüyalar kralı, altın adam ,altın kurt, gümüş ay, sessiz savaşçı, zeka kurdu, akıl kurdu, peri insan, kur tavı, kurtlara ölüm, korkunç insan, genç kurt, hızlı kurt, yaşlı kurt, yalnız insan, aşık kurt, isimsiz insan, gece kurt, kurt bakışı, kurt fırtınası, casus kurt, sağlıksız kurt, gizli ajan, intikam ateşi, kurt dünyası, insanlık ateşi, kurt devri, zehirli kurt, zehirli insan … gibi birçok wolfteam Türkçe kullanıcı isimleri kullanabilirsiniz.

Wolfteam oyununda isim seçmek de önemlidir. Karşınızdaki rakip isminizden bile korkmalı veya onları etkilemelidir. Wolfteam oyununda farklı isimler aramanız , farklı sonuçlar getirir. Aynı zamanda karakter isminiz, karakterinize uygun olmalıdır. Örneğin kurt adam isim nickiyle insan olmanızın bir manası olmaz. Gerçek isminizle oynamayı tercih edenler içinde birkaç önerimiz var. Bu oyunda kendi ismiyle oynayan kullanıcı sayısı çok azdır. O yüzden wolfteam oyununda farklı nick isimler bulmanız ve kullanmanız daha güzel olacaktır.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button