Ana Sayfa / Teknoloji / Whatsapp Yabancı Numara Nasıl Alınır?

Whatsapp Yabancı Numara Nasıl Alınır?

Whatsapp Yabancı Numara Nasıl Alınır?

Son dönemlerin en ciddi araştırma konularından birisi olan Whatsapp sahte numara alma konusunda sizlere bilgiler sunacak ve fikir sahibi olabilmeniz için elimizden geleni yapacağız. Whatsapp, bildiğimiz gibi an itibari ile dünyanın en yüksek kullanıma sahip anlık mesajlaşma uygulamalarından birisi olarak dikkatleri çekiyor.

Zaman içerisinde tüm mobil uygulama sistemleri için bazı hileler geliştirildiği gibi zaman içerisinde Whatsapp uygulaması için de bu anlamda büyük yenilikler meydana getirildi ve hal böyle olunca insanlar nasıl sahte numara kullanacaklarını da merak ediyorlar. Şimdilerde bu konu sayesinde Whatsapp üzerinde kullanım hileleri son derece ciddi bir şekilde kendisini gösteriyor.

Whatsapp için Sahte Numara Nasıl Alırım?

Bu işlemi yapabilmek için kullanmamız gereken bir mobil uygulama var. Bu mobil uygulama sayesinde sahte numara almamız son derece pratik bir hale geliyor ve bu sayede Whatsapp kullanımı için aktivasyon kodlarını dahi bu uygulama arayüzü içerisinde kontrol edebilme şansına da sahip olabileceğiz. Şimdi işlemlere sırası ile geçelim.

  • İlk olarak Google Play Store’a giriş yapın ve TALK2 mobil uygulamasını indirerek telefonunuza kurun.
  • Sonrasında uygulamayı açarak karşımıza gelen ilk ekranda kendi cep telefonu numaramızı yazarak CONTİNUE sekmesine tıklıyoruz.
  • Gelen uyarı ekranında CONFIRM NUMBER sekmesine tıklayarak devam ediyoruz.
  • Sonrasında VERIFICATION CODE ekranı gelecektir. Telefonunuza 2 dakika içerisinde gelecek olan SMS onay kodunu bu kısma yazarak SUBMIT sekmesine tıklayarak devam edeceksiniz.
  • Uygulamanın bağlantı yapması biraz zaman alabilir. Bağlantı sonunda CONNECTING yazısını görmeniz ile birlikte uygulama aktif hale gelmiştir.
  • Parmağınız ile sol köşeden sağa doğru ekranı kaydırdıktan sonra bir panel gelecek ve burada bir telefon numarası olacak.
  • Bu telefon numarasını Whatsapp’a girin. Sonrasında Whatsapp sizden onay kodu isteyecektir. Onay kodu ise TALK2 mobil uygulamasının mesajlar kısmına düşecektir.
  • Bu kısımdan onay kodunu Whatsapp uygulamasına girerek sahte numarayı sorunsuz bir şekilde kullanma şansına sahip olabileceksiniz.

Bu işlemleri sırası ile uygulayan kişiler, sorunsuz olarak sahte numara kullanımını yapabilme şansına da sahip olmuşlardır.

Bu konumuzda açıklamaya çalıştığımız whatsapp sahte numara nasıl alınır sorusunun cevabını vermeye çalıştık.Bu soru hakkınd aaklınızda kalan sorular varsa yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gizli Numaradan Arayanı Bulma [Kesin Çözüm] başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları