Ana Sayfa / WhatsApp Grup isimleri (Komik, En Güzel, Cool)

WhatsApp Grup isimleri (Komik, En Güzel, Cool)

Whatsapp üzerinde arkadaşlarınızla kurduğunuz gruba komik, havalı veya duyunca güleceğiniz bir isim koymak istiyorsanız tam yerindesiniz.

Arkadaşlarınızla grubunuzu süslemek, güzel bir isim vermek ve hatta g

Günümüzde internet teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık evimizin her yerinde istemiş olduğumuz süreler içerisinde internete bağlanabilmemiz mümkün bir hale gelmiştir. Eskiden sadece televizyonlar üzerinden dizi veya sinema filmlerini izlerken ileriye dönük olarak internetin televizyonlara gireceğini tahmin etmiyorduk. Fakat şuan evlerimizde bulunmakta olan televizyonlar sayesinde internet üzerinde bulunmakta olan bir ağa bağlanarak istemiş olduğumuz işlemi gerçekleştirebilmekteyiz. Bu durum telefonlar içinde geçerlidir. Telefon firmaların birbirleriyle olan rekabetleri artıkça telefon modellerinde oldukça ileri düzey bir teknolojiye gelmiş bulunmaktayız. Bunun sayesinde de eskiden sadece ücretli olarak kullanmış olduğumuz Whatsappşuanda ücretsiz olarak kullanılmakta hatta milyonlarca kullanıcının kullanmış olduğu bir iletişim aracı olarak bulunmaktadır.

Whatsapp Grup İsimlerini Belirleme

Whatsapp üzerinde artık insanlar istedikleri zamanlarda birbirleriyle iletişim kurarak canlı bir şekilde konuşabilmektedirler. Bu dünyanın neresinde olursanız olun aynı işlemler olarak geçmektedir. Telefonununuz internete bağlı olması yeterlidir. Kullanıcılar daha sonrasında arkadaşları arasında eğlenceli konuşmalar yapmak için grup kurmaktadırlar. Bu grup isimlerine değişik lakaplar belirleyerek kendilerinin eğlence haline gelmesine olanak sağlamaktadırlar. Özellikle bir arkadaşla bulaşmak isteyen grup yöneticileri arkadaşları üzerinden farklı isimlendirmeler yaparak konuyu komik bir hale getirmeyi başarabiliyorlar. Bizlerde kendi arkadaşlarımıza bulaşmak için kendileri üzerinde whatsapp gruplarını kurarak arkadaşlarımızı eğlence konusu haline getirmekteyiz. Bu konu üzerinde örnekleme yaparsak kısa süre öncesinde arkadaşımızın kız arkadaşı ile olan bağ kopmuştu. Eski kız arkadaşı tanımadığımız başka bir kişi ile nişanlanmıştı bizlerde arkadaşımıza bulaşmak için “Nişana Gidiyoruz” adlı bir grup açmıştık. Bu grup oldukça yerini korudu ve uzun zaman eğlence konusu olarak yerini aldı.

Komik Whatsapp İsimlerini Belirleme

Arkadaşlarınız arasında yaşamış olduğunuz komik bir durumu ölümsüzleştirmek için bu durumu Whatsappgrup ismi olarak belirleyebilirsiniz. Arkadaşlarınıza bulaşmak için ideal bir yol olarak gözetlenmektedir. Veya bir piknik yapacaksınız sürekli olarak pikniğe gelecek olan kişilere tek tek mesaj atma yerine hepsini tek bir grup altında toplayarak Whatsapp’ın bu özelliğinden yararlanarak tek mesaj ile herkesi bilgilendirebilirsiniz. Bunları yapabilmeniz için arkadaşınızın ve sizlerin whatsapp uygulamasını kullanması gerekmektedir.

rubunuza kimsenin bilmediği komik, en güzel ve havalı isimleri koyarak grubunuzun tarz olmasını sağlayabilirsiniz. İsim önerilerine geçmeden önce belirtelim ki eğer bu grup ismini çok samimi olduğunuz ve genelde makara yapmak için konuştuğunuz arkadaşlarınızın grubuna kullanacaksanız ismi kendiniz bir olaydan esinlenerek koyabilirsiniz. Örneğin aranızda oluşan bir şaka veya bazılarını sinir eden ancak size komik gelen kısa olaylar. Kendimizden örnek vermek gerekirse bizim grubun ismi sürekli işe geç kalan ve geç fişini kurtmuş arkadaşımıza yönelik “GeçKalmAhmet” olarak hatırlatma amaçlı biraz da sempatik bir isim koymuştuk. Bunu yazmamın amacı sizlere komik gelecek bir ismi bulursanız daha yerinde olur. Ancak bulamadınız diyelim veya farklı bir anlamda kullanacaksınız bu zaman için de aşağıdan Whatsapp grup isimleri önerilerine bakarak uygun gördüğünüzü kullanabilirsiniz.

Aşağıda sizlere sunacağımız komik ve bir o kadar da eğlenceli Whatsapp gruplarının isimleri hem bizim bulduklarımız hem de genel olarak net üzerinde karşılaştığımız ve komik gelen isimlerden oluşmaktadır.

Sizler de arasından bir tanesini seçerek kendi arkadaş grubunuzda kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları