Ana Sayfa / Dini Bilgiler / Vodafone Bedava Konuşma Paketi

Vodafone Bedava Konuşma Paketi

Merak edilen yeni bir konuyla daha sizlerle buluşuyoruz. Bu konumuzun içerisinde sizlere Vodafone’un belli başlı yapmış olduğu bazı konulardan bahsedeceğiz. Eğer Vodafone bir hatta sahipseniz ve dakikaya ihtiyacınız varsa bu konuyu kesinlikle kaçırmayın. İşte sizlere; ”Vodafone Bedava Konuşma Paketi” adlı konumuz ve bu konu hakkında olan yardımcı bilgilerimiz…

Vodafone Bedava Konuşma Paketi

Vodafone diğer GSM operatörleri gibi kaliteli bir hizmet vermeye devam ediyor. Bu denli bir operatörün diğer operatörler gibi belli başlı bazı kampanyaları bulunuyor fakat bu kampanyalarda ya düşük seviye de oluyor ya da kampanyaların süresi az oluyor, dakika az oluyor fakat yine de bu kampanyalardan yararlanmak gerekiyor. Kimisi uygulamasını indirtince bedava sms, bedava dakika veriyor kimisi mesaj atınca. Bakalım vodafone hangisini yapınca bizlere bedava sms, bedava dakika, bedava internet veriyormuş? İşte sizlere tüm detaylarıyla Vodafone’un bedava konuşma paketi!

Vodafone’un şuanda pek fazla bir dakikası bulunmuyor yani pek fazla bir kampanyası bulunmuyor fakat belli başlı kampanyaları şekilde;

  • Mesela şuanda bazı insanlara vodafone’lularla 100 dakika ücretsiz bir şekilde veriyor yani Vodafone’lu olan birileriyle 100 dakika boyunca bedavaya konuşabiliyorsunuz.  Peki bunu nasıl yapacağız? Çok kolay. Telefonunuzu elinize alın ve ”evet” yazın 4004’e gönderin. Daha sonrasında gelecek mesaja cevap vermeyin ve bir süre bekledikten sonra ücretsiz vodafone dakikalarınız yüklenmiş olacaktır.
  • Yukarıda saymış olduğumuz ücretsiz dakikanın haricinde birde Vodafone 100 dakika kampanyası bulunuyor. Bu kampanya yine Vodafone müşterilerine ücretsiz bir şekilde veriliyor. Peki bu kampanyada nasıl faydalanacağız? Yapmanız gerekenler şu şekilde; ”Evet” yazıyorsunuz ve 3785’e bu şekilde mesaj gönderiyorsunuz. Daha sonrasında Vodafone 100 dakikanız ücretsiz bir şekilde hattınıza tanımlanmış oluyor.
  • Vodafone’dan 542 dakika kazanmak istermiydiniz? Şuanda vodafone’un 20 milyonuncu müşterisi olması nedeniyle Vodafone GSM operatörü tüm müşterilerine ücretsiz bir şekilde 542 dakika veriyor. Peki bu kampanyaya nasıl katılım sağlayacağız? Bu da çok kolay. Yapmanız gereken telefonunuzun sms gönderme kısmına gelip; ” 542DK” yazıp 7000’e mesaj yollamanız daha sonrasında ücretsiz olarak vodafone tarafından 542 dakikanız hattınıza tanımlanıyor ve ücretsiz bir şekilde konuşmaya başlayabiliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Bedava SMS Paketi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

21 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları