Kadın

Vodafone 9 TL Hemen İnternet Nasıl Yapılır

Günümüzün büyük bir bölümünü internet üzerinde geçiriyoruz. Gerek bilgisayarımızdan gerekse akıllı telefonlarımızdan sürekli internete bağlanmamız gerekir. Bazı durumlarda internetimiz o ay bize yetersiz gelebilir. Hala internete girmeye devam edip yüksek fatura ödemek yerine ek internet paketi almamız bu konuda bizim için daha faydalıdır. Bütün operatörler kullanıcılarına internetlerinin bitmesi durumunda ek internet paketi sunar. Vodafone bu konuda müşterilerine 9 TL karşılığından yapılan Hemen İnternet paketini sunmaktadır.

Hemen İnternet Paketi Nedir, Nasıl Yapılır?

Hemen İnternet paketi cep telefonu operatörlerinden Vodafone’un müşterilerine sunduğu internet paketlerinden birisidir. 9 TL fiyata sahip olan bu internet paketinde sizlere 1 GB internet kullanma hakkı verilir. Verilen bu internet hakkını 1 ay boyunca kullanmanız gerekir.

Hemen İnternet paketi için Vodafone faturalı hatlara sahip olan kişilerin kullanıcı internet paketidir diyebiliriz. Fakat bütün Vodafone kullanıcıları için değil sadece Esnek Tarife’ye sahip olan kullanıcılar içindir. Eğer internetiniz bitmediyse bitene kadar mevcut internetiniz kullanılır. Ondan sonra almış olduğunuz ek internet paketi kullanılır.

Hemen İnternet paketi yapmak için iki farklı yolunuz var. Bu yollardan birisi Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak internet paketinizi yaptırmak diğer yol ise internet üzerinden Vodafone Self Servis hesabınızdan internet paketini satın almaktadır. Bu konuda Vodafone Self Servis yöntemini kullanmak sizin için daha kısa bir yol olacaktır. Vodafone Self Servis üzerinden hemen internet paketinizi şu şekilde satın alabilirsiniz:

-Vodafone resmi internet sitesine girdiğiniz zaman ilk olarak Vodafone Online Self Servis’e girmeniz gerekmektedir.

-Vodafone Online Self Servis şifrenizi bilmiyorsanız, şifrenizi almak için S yazarak 7000’e göndermeniz gerekir. Şifreniz geldikten sonra cep telefonu numaranızla giriş yapabilirsiniz.

-Vodafone şifrenizle giriş yaptıktan sonra “Paketler” bölümünden “Ek İnternet Paketi” bölümünü seçmeniz gerekiyor. Ondan sonra orada 9 TL karşılığında satılan Hemen İnternet paketini göreceksiniz. “Satın Al” diyerek paketinizi satın alabilirsiniz.

Yazımızda da belirttiğimiz gibi Hemen İnternet paketinizi almak için Vodafone faturalı esnek tarifeye sahip olmalısınız. Esnek tarifelerden sadece 25 yaş altı olan Freezone kullanıcıları yararlanmaktadır.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button