Ana Sayfa / Finans / Vakıfbank Like Öğrenci Kredi Kartı

Vakıfbank Like Öğrenci Kredi Kartı

Vakıfbank Like Kredi Kartı

Vakıfbank’ın üniversite öğrencileri için tasarladığı kredi kartı birbirinden şık özellikleri içinde barındırıyor. Vakıfbank’ın öğrencilerin like ( beğenme ) sistemi üzerinde durdukları için bu isimi tercih etmişlerdir. Like Kredi Kartına başvurmak oldukça kolay Vakıfbank şubelerine veya internet şubelerinden kolaylıkla başvurabilirsiniz.

Vakıfbank Like Kredi Kartı Özellikleri

Vakıfbank’ın World kart ile yaptığı anlaşmalar doğrultusunda World dünyasının tüm avantajları elinin altında olacak. Dünya’nın her yerinde yaptığın alışverişlerden para puan kazanabileceğin gibi bu para puanları istediğin gibi kullanabilirsin. Öğrencilerin bedava alışverişi bolca yapabilmeleri için her 10 Türk Lirası değerinde yapılan alışverişlerde 1 World puan kazanacaksın.

Eğer alışverişlerinde üye iş yerleri seçilirse, tabii ki daha çok para puan kazanma avantajını da elinde bulunduruyorsun demektir.

LİKE PUAN;

Sadece bu kart kullanıcılarına özel, Like Puan kazanacaksın. Üstelik Like Puan kazanırken World Puan kazanmaya da devam edeceksin. Yaptığın her 1 Türk Lirası alışverişlerde 1 Like Puan kazanacaksın.

Kazanılan Like Puanlar Vakıfbank web sitesi üzerinden hediye çekilişlerine katılmak için kullanılacak öğrenciler hediyelere doyacak.

Vakıfbank Like Kredi Kartı Kampanyaları

  • Like Sinema Kampanyası

Sisteme kayıtlı cep telefonunuzdan ‘SINEMA’ yazıp kartın son 6 hanesini 6635’e SMS ile göndererek kampanyaya katılabilirsin.

Sinema bileti alımlarında %50 indirim fırsatlarını kaçırma.

  • Başarını Tebrik Eden Kampanya

Ben başarılı bir öğrenciyim diyorsan, ortalaman 3.51-3.99 arasında ki GPA’ ye 2000 Like Puan, 4.00 GPA’ ye 10.000 Like Puan veriyoruz.

  • Peşin Al Taksit Taksit Öde

Beğendiğin üründe taksit yok, peşin al internet bankacılığımız veya müşteri hizmetleri aracılığı ile 12 aya varan taksit imkanından faydalan. Kampanya şartları olarak, 100 Türk Lirası ve üzeri alışverişler sadece kampanyaya dahil edilecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları