Finans

ÜniversiTEB Bonus Kredi Kartı

ÜniversiTEB Bonus Kredi Kartı

TEB bankasının, üniversite öğrencilerine yönelik yaptığı çalışmanın şık ürünü olan ÜniversiTEB, kullanımıyla birlikte birçok avantaj için sizleri bekliyor.

TEB bankasının, ÜniversiTEB demek, bedava alışveriş, bol taksit demek sloganı ile çıkarttığı kartta oldukça iddialı görünüyor.

ÜniversiTEB, iddialı kampanyalarının yanı sıra bonus üyesi iş yerlerine de kolaylıkları içerisinde barındırıyor. Üye iş yerlerinden yapılan alışverişlerde ekstra puanlar kazandıran sistem mağaza içinde taksit ve müşteri potansiyeli anlamına geliyor.

ÜniversiTEB üye sosyal alanlarda da %50 ye varan indirimleri içerisinde barındıracağını ücretsiz birçok servisin geleceğini belirtti.

İşte o kampanyalar;

ÜniversiTEB Bonus Kredi Kartı Kampanyaları

Üniversite öğrencilerini en çok sevindirecek haberler arasında bol bonus bol puan sizleri TEB bankasında bekliyor. Yeni öğretim yılı ile birlikte yapılan çalışmalar sonucunda ortaya çıkan birbirinden şık ve öğrencinin en çok ihtiyacı olduğu zaman yanında olacak özellikleri titizlikle eklediğini görüyoruz.

  • Her hafta sinemasız olmaz diyorsan bu kampanya tam sana göre tüm sinema biletlerinde %50 indirim imkânı sizleri bekliyor.
  • Sinema olurda, tiyatro olmaz mı? Aynı kampanyayı tiyatro içinde düşünmeyi ihmal etmediklerini açıkça ortaya koyuyorlar.
  • Ailen paranı yatırdığında harçlığını biz veriyor, havale ücreti almıyoruz haberleri ile alkış seslerini duyar gibiyim.
  • Ücretsiz asistanlık hizmetlerini faaliyete geçirince, kartın ayrı bir havası olduğunu söyleyebiliriz. Ücretsiz çilingir, çekici, camcı çağırabilirsin bu hizmetlerden yararlanmak için tabii ki müşteri hizmetlerine ulaşmanız gerekmektedir.
  • Müşteri hizmetleri ile yapacağın görüşmelerde seyahat için uçak bileti, otel rezervasyonu gibi seçeneklerden de faydalanabilirsin. Bonusun yetmedi mi? Hiç dert değil 6 aya kadar taksit yaptır bir sonraki ay öde.
  • Gönderim ücreti olmadan, dilediğin yere hediye çiçek, konser bileti, uçak bileti gönderebileceğini unutma.

Senide Üniversitem dünyasına bekleriz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu