Turkcell Bedava SMS Paketi

Turkcell’in kampanyaları duymayan yoktur heralde? Her hafta karşımıza farklı bir kampanya ile çıkan Turkcell GSM operatörü bu seferki kampanyasını tekrardan yayına soktu. Daha doğrusu bu kampanya aslında vardı fakat Turkcell tarafından ve müşteriler tarafından oldukça fazla istek olunca Turkcell bu kampanyayı müşterilerine tekrar sunmak istedi. Peki bu ne kampanyası? Bu kampanyanın adı; ”Turkcell bedava SMS kampanyası.” Eğer SMS hakkınız kalmazsa veya SMS sahibi değilseniz bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Peki bu kampanyaya nasıl giriş yapacağız?

Bu kampanyaya girişler tamamen ücretsiz fakat ileride kontörlerinizin kesilmemesi adına kesinlikle kampanyadan geri çıkış yapın yoksa kontörünüz kesilebilir veya faturanıza ilaveten bir ek ücret daha gelebilir. Aynı zamanda bu sms paketleri 1 tane değil onlarca. Tüm bu sms paketlerine ulaşmak isterseniz bizim internet sitemizi kullanabilirsiniz, google’da araştırma yapabilirsiniz veyahut Turkcell’in internet sitesine bu konu hakkında bakınabilirsiniz.

Şimdi sizlere Turkcell’in yapmış olduğu bi internet kampanyası hakkında detaylı olarak bilgi verelim. İşte sizlere; ”Turkcell bedava SMS paketi” kampanyası.

  • Turkcell bedava 1000 sms için yapmanız gerekenler şunlar; ”İptal izin yazıyorsunuz ve 2222’e gönderiyorsunuz. Daha iptal mesajının ardından sunu yapıyorsunuz; ”Devam yazıp 2197’e mesaj atıyorsunuz.” Tüm bu mesajlardan sonra telefon hattınıza turkcell tarafından 1000 adet sms ve konuşma paketi yükleniyor.

Turkcell’in şu anda bedava sms paketi bunun haricinde bulunmuyor fakat turkcell gsm operatörü eğer bir kampanya yaparsa bizim sitemizden güncel bir şekilde bu kampanya hakkında bilgi edinebileceğinizden kesinlikle şüpheniz olmasın. Bu gibi kampanyalar ve diğer GSM operatörlerinin bedava internet, sms, konuşma kampanyaları için sitemizi gezinebilir veya arama butonundan konuları aratabilirsiniz. Eğer istediğiniz bir bedava paket varsa bu konunun altından yorum olarak belirtebilirsiniz. Daha fazlası içinse turkcell’in internet sitesini takip edebilirsiniz. Bunların haricinde eğer faturalarınızı ve kontörlerinizi düzgün bir şekilde ödeyip, tekrar kontör yüklüyorsanız turkcell gsm operatörü bu konu hakkında size yardımcı oluyor ve hattınıza bir an önce sms, dakika, internet yüklüyor yani bu yüklediği şeyler ücretsiz bir şekilde sizin oluyor. Dediğimiz gibi herşey. Herşey ve daha fazlası için bizi takipe alın!

 

Related Articles

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button