Turkcell Bedava Konuşma Paketi

Evet, yeni bir konunun tanıtımını daha sizlere yapacağız. Bu seferki konumuz; ”Turkcell Bedava Konuşma Paketi”. Eğer sizde ücretsiz olarak konuşma paketi arıyorsanız bu makalemizi okuyabilir ve hemen Turkcell’in vereceği ücretsiz konuşma paketlerine sahip olabilirsiniz. İşte sizlere detaylarıyla ve özel bilgileriyle; ”Turkcell Bedava Konuşma Paketi”.

Turkcell Bedava Konuşma Paketi

Turkcell; ”Gerçekten muazzam bir operatör.” Yaptığı işler ve çekim kalitesiyle kendisini her alanda mutlaka konuşturuyor. Eğer sizde Turkcell’in bu hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız mutlaka bir kere internet sitesini ziyaret edin veya Turkcell şubelerine uğrayın. Konuyu uzatmayalım ve sizlere Turkcell’in ücretsiz konuşma paketlerinden bahsedelim. Bilindiği üzere turkcell sürekli olarak kampanya yapan bir operatör. Bu operatör sayesinde istediğimiz zaman ücretsiz internet hakkına, ücretsiz konuşma hakkına veya sms hakkına sahip olabiliyoruz. Bununla birlikte bazen öyle kampanyalar yapıyor ki bir çok avantajı elde edebiliyoruz yani bir değil resmen 10 kampanyayı birden ücretsiz olarak veriyor. Şimdi gelelim asıl konumuz olan; ”Turkcell Bedava Konuşma Paketi”

  • Öncelikle bilinen en iyi ücretsiz konuşma paketi; GEL DK yaz 2222’e gönder kampanyası.
  • Bunun haricinde Google Play Store’den Turkcell İzle Kazan uygulamasını indirirseniz anında telefonunuza ücretsiz sms, dakika veya internet paketi veriliyor.
  • EVET DK yazıp 4323’e gönderirseniz anında hattınıza ücretsiz 30 dakikanız Turkcell tarafından tanımlanıyor.
  • Yıldız yazıp 1040’a sms gönderirseniz yine aynı şekilde ücretsiz dakikalar sizin oluyor.
  • Fırsat yazıp 2755’e sms gönderebilirseniz aynı şekilde ücretsiz dakikalar yine sizin oluyor.

Daha bunun gibi tüm ücretsiz kampanyalar için internet sitemizi takip edebilir veya turkcell’in internet sitesine bakabilirsiniz. Sizlere bunların haricinde turkcell, vodafone, türk telekom için daha bir çok kampanya bilgisi sunduk. Tüm bu kampanyalar için ve diğer tüm operatörlerin bilgisi için internet sitemizi kullanabilirsiniz. Yukarıda sizlere kısaca bazı ücretsiz turkcell kampanyalarından ve ücretsiz konuşma paketlerinden bahsettik. Dilerseniz bu paketleri yapabilir ve bir an önce turkcell ücretsiz konuşma paketlerine sahip olabilirsiniz fakat daha sonrasında yaptığınız dakikaları kesinlikle iptal etmeyi unutmayın, boş yere para vermiş olabilirsiniz yani hattınızdan 1 ay sonra ücret kesilebilir. Bunun önüne geçmek için almış olduğunuz ücretsiz paketi iptal ettirin.

Related Articles

13 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button