Ana Sayfa / Genel / Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

20 yıldan fazladır ülkemizin GSM alanındaki ihtiyaçlarını karşılamak üzerine çalışmalarda bulunan Turkcell, kuşkusuz ki en kaliteli hizmeti veren şirket olarak gösterilmekte.  Ülkemizde 20 milyondan fazla bireysel ve ticari abonesi bulunan şirket, her bütçeye uygun paketler geliştirerek kullanıcı sayısını her geçen gün artırmayı amaçlamaktadır. 4.5G teknoloji ile beraber birçok kişinin kullandıkları paketlerin kendilerine yeterli gelmediğini, yüksek hızda veri transferleri gerçekleştirildiğinden dolayı internet paketlerinin hızlı bir şekilde bittiğinden bahsetmektedirler. Konuşma ve SMS gibi haklarının bitmemesinden dolayı bir üst pakete geçmek istemeyen kişiler, Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları araştırarak hatlarına Turkcell tarafından bedava internet tanımlaması yaptırmak istemektedirler. Bu yazımızda tamamen Turkcell tarafından dağıtılan bedava internet kampanyaları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları 2018

Turkcell’in Dergilik ismindeki hizmetini uygulama mağazaları üzerinden indirip kayıt olan tüm kullanıcılar, 1 hafta geçerli olacak şekilde 2 GB bedava internet kazanmaktadırlar. Bu hizmet sadece bir kereye mahsus olarak verilmektedir.

Eğer faturasız Turkcell hatlarınıza 7 ay ve üzeri bir süredir bakiye yükeleme işlemi yapmadı iseniz Turkcell kalitesine kaldığınız yerden devam etmeniz için bazı hediyeler verildiğini söyleyebiliriz. 7 ay ve üzeri bir süre bakiye yüklemesi yapmayan kişiler, ilk bakiye yükleme işlemi sonucunda 1 ay geçerli olacak şekilde 3 GB bedava internet kazanabilmektedirler.

Turkcell’in müzik dinleme servisi olan Fizy’nin kullanımı üzerinden de bedava internet kazanılmaktadır. 100 ile 249 arasında müzik dinleyen kişilere 250 MB, 250 ile 499 adet müzik dinleyen kişilere 500 MB, 500 ve üzeri müzik dinleyen kişilere 1 G bedava internet dağıtımı yapılmaktadır.

Faturalı hat kullanan kişiler, fatura ödemelerini herhangi bir banka üzerinden otomatik ödeme talimatı vermeleri durumunda 2 GB bedava internet kazanmaktadırlar. Bu hizmet yine aynı şekilde sadece bir kereye mahsus şekilde tanımlanmaktadır.

Turkcell’in yeri arama motoru Yaani kullanımında da bedava internet dağıtımı yapılmaktadır. Uygulama mağazaları üzerinden Yanii’yi indiren ve en az 1 arama gerçekleştiren kişilere 1 hafta geçerli olacak şekilde 1 GB bedava internet verilmektedir. Eğer uygulamayı 1 ay içerisinde 10 gün kullanır ve en az 20 arama yaparsanız 1 GB daha ek bedava internet kazanabilirsiniz.

4.5G cihaza ve hatta sahip olan kişiler, Salla kazan uygulamasını telefonlarına indirerek her hafta bedava internet kazanabilmektedirler. Telefonunu sallayan her kullanıcı haftalık 10 GB’ya kadar bedava internet kazanabilmektedirler.

Faturasız hatlardan Faturalı hatlara geçen kişilere oldukça güzel olanakların sağlandığını dile getirmiştik. Turkcell tarafından belirlenen bir faturalı hatta geçiş yapan kişilere her ay 2 GB bedava ek internet sağlandığını söyleyebiliriz.

Turkcell GNC üyeleri her gün gece 22:00 ile 06:00 arasında 1 GB bedava internete sahip olmaktadırlar. Bu internet belirtilen saatte sona ermekte olup ertesi gün akşamı tekrardan aktif hale getirilmektedir.

Yine Turkcell GNC üyelerine ek bir bedava internet paketi hakkında bilgi vermeye çalışacağız. GNCüyeleri, hatlarına 30 TL ve üzeri bakiye yükelemeleri durumunda 1 ay geçerli olacak şekilde 1 gb ek bedava internet kazanacaklardır.

Uygulama mağazaları içerisinde yer alan Turkcell Toplantıdayım Uygulamasını indirip bir kere kullanan kişilere 1 ay geçerli olacak şekilde 1 GB bedava internet tanımlaması yapılmaktadır.

Hesabım mobil uygulaması üzerinden faturasız hatlara yüklenecek bakiye işlemleri üzerinden de 1 GB bedava internet kazanılmaktadır. Bu hizmet sadece hesabım uygulamasına özel bir işlemdir.

Turkcell üzerinden yüklediğiniz lira ya da ödediğiniz her faturaya karşılık sarı kutu puanı kazanırsınız. Sarı Kutu mağazasıdan her ay 1 GB bedava internet kazanabilir, dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

LifeBox adındaki depolama uygulamasını telefonlarına indiren kişiler hem bedava 50 GB depolama alanı kazanmakta hem de 5 GB bedava internet kazanbilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları