Türk Telekom Avea 2023 Kısa Yolları ve Gizli Şifreler

Türk Telekom Avea 2023 Kısa Yolları ve Gizli Şifreler

Günümüzde telefon operatörleri çoğaldıkça kendi aralarında olan rekabet süreci de artmaktadır. Bu durum aslında müşterilerin oldukça büyük bir işine gelmektedir. Çünkü rekabet süreci içerisinde operatörler müşterilerine daha iyi hizmetler vermek için değişik kampanyalar sunmaktadırlar. Sunmuş oldukları kampanyaları daha indirimli halde sunmak için ellerinden gelenini yapmaya çalışıyorlar. Yapılacak olan farklı bir durum sırasında istenilmekte olan müşteri kitlesini kaybederek müşterilerini diğer operatöre geçişlerinde kaybetme durumunda kalmaktadırlar. Bu operatörler kendi konuları altında değişik olacak şekilde gizli şifreler barındırmaktadırlar. Kullanıcılar telefonlarını kullanarak bu gizli şifreler sayesinde kısa yoldan müşteri hizmetleriyle iletişime gelmeden bazı durumları gerçekleştirebilmektedirler. Örnek olarak bakiye sorgulama veya farklı bir durumu merak ettiğinizde bunlarıAveagizli kodlar sayesinde öğrenebilmeniz mümkündür.

Türk Telekom Gizli Kodlar Nedir?

Gizli kodlar aslında o kadarda gizli olarak bilinmiyor. Çünkü insanlar bu konular hakkında artık oldukça iyi bir bilgiye sahiptirler. İnternetin gelişmesiyle de birlikte bir konuyu merak eden kullanıcılar internet üzerinden arama yaparak istemiş olduğu konuyu elde edebilmektedirler. Avea kısa süre içerisinde bütün hisselerini Türk Telekom bayisine aktararak farklı bir isme geçmiş bulunmaktadır. Bunu günümüzde kısa süre önce telsim olan operatörün Vodafone olarak adlandırmasına da bağlayabiliriz. İkide aynı işlevi görmekte sadece isim değişikliğine ve yönetim el değiştirmesi olayı olmuştur. Bu operatörlerde kullanıcılar daha kolay bir şekilde gezinti yapabilmeleri için kendilerine göre hazırlanmış olan kodları cep telefonlarında barındırmaktadırlar.

Türk Telekom Gizli Kodlar

Bakiyenizi sorgulamak veya paket detaylarınızı sorgulamak için artık müşteri hizmetlerini arayıp dakikalarca beklemenize gerek yok. Tek yapmanız gereken şey telefon numaralarınız üzerinden sizlerden istenilen gizli kodu arama ekranına girmeniz. Daha sonrasında istemiş olduğunuz ekran karşınıza çıkmaktadır. Veya sürekli olarak sizleri gizli numaradan rahatsız etmekte olan kişiler varsa telefonunuzu gizli aramalara kapatmak için #253# tuşunu aradığınız zamanlarda otomatik olarak telefonunuz gizli aramalara kapatılmaktadır. Daha sonrasında Avea telefon operatörün işlem menüsüne gidip orası üzerinden sizlere sunulmakta olan bilgilerden yararlanmak için de 100#’yi aramanız gerekiyor. BuAvea gizli kodları sizlere yazımızın devamında detaylı bir şekilde aktarmaya çalışacağız.

Günümüzdeki her operatörün kendine özgü kısa kodları mevcuttur. Bunlardan bir kısmını yazımızın devamında bulabilir ve detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

Tüm seçenekleri yönlendirme iptali #004#

Rahatsız edilme durumu esnasında karşı taraf ‘yanlış numara çevirdiniz anonsu verir’ 2105550#

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button