Ana Sayfa / Genel / Tozlu Giyimde Taksit Varmı-Kargo Ücreti-Kalite Yorumları

Tozlu Giyimde Taksit Varmı-Kargo Ücreti-Kalite Yorumları

Tozlu Giyimde Taksit Varmı-Kargo Ücreti-Kalite Yorumları

Tozlu giyim, 2001 yılından bu yana bayan giyim sektörü içerisinde faaliyet gösteren bir şirket olup e-ticaret alanında sektörünü iyi bir şekilde temsil eden kuruluşlar arasında yer almaktadır. 17 yıldan bu yana yer aldığı giyim sektörü içerisinde geniş bir bilgi deneyimine sahip olan şirket, oluşturduğu kadro sayesinde insan ilişkilerine önem veren bir yapı oluşturmuş olup maksimum kaliteyi uygun fiyatlar ile sunmaya çalışmaktadır. Bayan giyim içerisinde özel tasarımcıların elinden çıkan elbise, pantolon, çanta, ayakkabı gibi onlarca kategoriden onbinlerce çeşit ürünü bulunduran şirket, rakiplerine oranla . sunmuş olduğu fiyatlar ile müşterilerinin kalbinde mutlu hisler uyandırmaya çalışmaktadır. Bu yazımız içerisinde Tozlu Giyimde Taksit Varmı-Kargo Ücreti-Kalite Yorumları hakkında bilgiler vererek alışveriş öncesi merak edilen birçok konuya açıklık getirmeye çalışacağız. Öncelikle bu konuların dışında Tozlu Giyimde iade var mı ona bakalım;

Tozlu Giyimde İade Var Mı?

Tozlu Giyim internet sitesi üzerinden yapılan alım işlemleri sonucunda ürünler faturaları ile beraber kargo şirketleri aracılığı ile sahiplerine ulaştırılmaktadır. Kişiler, almış oldukları ürünlerden memnun kalmamaları, yanlış ürün gelmesi, ürünün bedeninin uyuşmaması, farklı renklerde ürün alımı gibi durumlarda ürünlerin değişimini ya da tamamen iade olarak alabildiğini söyleyebiliriz. Yasal olarak 14 gün içerisinde ürünlerin iadesini ve değişimini yapan şirket, müşterilerine bu alanda müşterilerine sınırsız olanaklar sunmaktadır. Gelen kargolar içerisinde yer alan faturanın arka bölümünde yer alacak iade ve değişim formunun doldurulması durumunda anlaşmalı kargo şirketi ile karşı ödemeli kargo göndermeniz durumunda ürünlerinizi iade ve değişime gönderebilirsiniz.

14 günü aşmış ürünler başta olmak üzere iç giyim, mayo, bikini gibi kişiye özel olarak sunulan ürünlerin değişim ya da iadesi kesinlikle olmamaktadır. Özellikle iç giyim sektörü içerisinde aynı gün dahi iade ve değişim olmadığını belirtmek isteriz.

Tozlu Giyimde Taksit Var mı?

Tozlu Giyim, internet üzerinden faaliyet gösteren bir yapıya sahip olmasına karşın müşterilerine her konuda yardımcı olmaktadır. Anlaşmalı bankaların kredi kartı hizmetleri üzerinden alışverişleri taksitli bir şekilde yapabilirsiniz. Genel olarak tüm kredi kartları ile çalışan Tozlu Giyim, müşterilerine 3 aydan başlayarak 12 aya kadar ürünlerini taksitli bir şekilde almalarına olanak sağlamaktadır. Taksit konusunda müşterilerin herhangi bir sıkıntısının bulunmayacağını belirtmek istiyoruz.

Tozlu Giyimde Kargo Ücreti Ne Kadar?

Tozlu Giyim, 75 TL ve üzerindeki alışverişlerden herhangi bir şekilde kargo ücreti almamaktadır. 75 TL ve altı alışverişlerde ise 4,99 TL değerinde kargo ücreti alan şirket, ürünlerin ödemesini yaparken müşterilerden kargo parasını da otomatik olarak almaktadır. Bazı özel gün ve haftalarda yapılan alışverişlerin tamamında kargo ücretinin alınmadığını da söyleyebiliriz.

Genel olarak baktığımızda ürünlerinin oldukça kaliteli olduğunu, kullananların ürünlerden gayet memnun olduklarını görebilmekteyiz. Bayan giyim sektör içerisinde alışveriş yapacaksanız Tozlu Giyim iyi bir seçenek olarak gösterilebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları