Tokat Ev Hanımlarına Ek İş İlanları

EVDE EK İŞ TOKAT

Tokat’ da evden ek iş yaparak para kazanmak isteyen ev hanımları için birçok ek iş imkânı bulunmaktadır. Ev hanımları için en sık karşılaştığımız iş imkânı ise evden yemek yaparak para kazanmaktır. Bünyesinde 10 ile 20 kişi arasında işçi bulunduran firmalar aylık bir ücret karşılığında ev hanımlarına evden öğle yemeği talep ederler. Yemek listeleri önceden hazırlanır karşılıklı iki taraf da onayladığı zaman işe başlanır ev hanımları için en pratik para kazanma yöntemi budur. Bunun yanında evden ek iş olarak tığ işleri, patik örme, yelek yapma, iğne oyası gibi el işleri de yapılarak internet üzerinden satılıp para kazanmak da mümkündür.

Evde ek iş yapmak ev rahatlığında gelir elde etmek isteyen ev hanımları, öğrenciler, normal işinden ihtiyacı olan geliri elde edemeyenler ve aile bütçesine katkıda bulunmak isteyenler için sunulan yararlı bir fırsattır. Evde ek iş yaparak yapılan işe göre değişen miktarlarda gelir elde etmek mümkündür.

Tokat, Karadeniz Bölgesi’nde bulunan düzenli bir şehir yapısına sahip temel geçim kaynakları tarım ve hayvancılık olan bir şehirdir. Şehirde tarım ve hayvancılığın yanı sıra ticaret de önemli bir gelir kaynağıdır. Sanayi ve endüstri alanında da çalışan insanlar mevcuttur. Birçok doğal güzelliği ve tarihi mekanlarıyla aynı zamanda turistik bir şehirdir. Tokat’ta evde ek iş imkanlarıyla da para kazanmak mümkündür.

Evde Pul İşi Nedir?

Evde pul işi, kıyafetler üzerine pul veya boncuk işleme suretiyle yapılan bir iştir. Bu işte üzerine pul veya boncuk işlenecek kıyafetler ile işlenmesi gereken boncuk ve pullar iş veren firmalar tarafından iş yapacak kişiye verilmektedir.

İş veren firmaların dikkat ettikleri bazı hususlar vardır. Bunlar, işte çalışacak kişilerin titiz, hayal gücüne sahip ve seri olmalarıdır. Kimi firmalar parça başı çalışabilecek işçiler, kimi firmalar uzun süreli çalışabilecek işçiler aramaktadır.

Siz de Tokat ili ve çevresinde oturuyorsanız, bu ve bunun gibi işlerde çalışmak istiyorsanız sitemize mail adresinizi yorum olarak bırakarak iş veren firmaların size daha kolay ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Related Articles

243 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button