Ana Sayfa / Oyun Dünyası / The Crew™ 2 STEAM’ de Yayınlandı

The Crew™ 2 STEAM’ de Yayınlandı

Hepinize selam arkadaşlar, birçok arkadaşımızın sabırsızlıkla beklediği bu oyunu bugün itibariyle Ubisoft yayınlamış bulunmakta. Daha çıktığı zamandan sıcak izler taşısa da oyuna gösterilen ilgi gerçekten ortalama düzeyin üstünde.
Oyunu sizlere anlatacak olursak, oyunda ki temel amacımız her türlü kulvarda motor sporlarını en üst düzeye çıkarmak. Tahmin ettiğiniz gibi oyun Amerika’ da geçmekte. Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi de bize birçok imkan vermesi. Örnek vermek gerekirse sokak yarışçıları, profesyoneller, off- road kaşifleri ve serbest sürüşçüler her türlü disiplinde kozlarını paylaşmak üzere bir araya geldiğimizi, ayrıca dilersek de yaptığımız dereceleri internet ortamında paylaşabilme özelliğini bizlere sunmakta.

Tabi rekabeti sevmiyorsanız ben sadece harita da  gezmeyi seviyorum diyorsanız, sizin gibi oyuncuları da düşünmüşler ve dilerseniz farklı birçok yeri duraksamadan, dilediğiniz, en sevdiğiniz araçlarla yolculuk yapabilirsiniz. Tabi ki bunları yaparken güzel anlarınızı veya iyi derecelerinizi arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

Oyunun sitesine girip daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar, buradan https://www.ubisoft.com/en-us/ oyunu inceleyebilir veya Steam platformundan bakıp incelemek isteyen arkadaşlar ise buradan https://store.steampowered.com/app/646910/The_Crew_2/ oyuna göz atabilirler.
Oyunun minimum sistem gereksinimlerine değinecek olursak;

 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit )
 • İşlemci: Intel Core i5-2400s @ 2.5 GHz veya AMD FX-6100 @ 3.3 GHz veya denginde bir işlemci
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD HD 7870 (2 GB olması tavsiye ediliyor)

Eğer bilgisayarınız biraz eski ise oyunu açmakta biraz zorlanabilir fakat genel olarak birçok arkadaşımızın bilgisayarı düşük ayarlarda oyunu açmakta herhangi bir problem çekmeyecektir.

Oyunu satın almak isteyen arkadaşlar için;
The Crew™ 2′ yi Steam platformu oyunu bize 3 farklı paket şeklinde sunmuş.
Bunlara değinecek olursak;

 1. The Crew 2 – Standard Edition Paketi ( 209,00 ₺)
  – Bu paket sadece oyunu bizlere sunuyor.
 2. The Crew 2 – Deluxe Edition Paketi (239,00 ₺)
  Bu paket oyunda bizlere şu özellikleri sunuyor.
  – Ford F-150 Raptor Race Truck 2017
  – Abarth 500 2008 Monster Truck Edition aracı
  – Pilatus PC-21 aracı
  – Avatarını özelleştirecek üç kıyafet
 3. The Crew 2 – Gold Edition Paketi ( 309,00 ₺)
  Bu paket oyunda bizlere şu özellikleri sunuyor.
  – 3 gün erken erişim
  – The Crew™ 2 Sezon Kartı
  – The Crew™ 2 Motor Sporları Deluxe Paketi ve birkaç özellik daha.Son olarak oyunun fiyatına değinecek olursak, Türkiye şartlarında yaşadığımızı düşünürsek “Bu tarz zevklerimize, eğlencelerimize bu kadar ücret verebilir miyiz ?” sorusunu kendimize soralım. Benim fikrim eğer bu oyunu çok istiyorsak bile biraz sabredip, bekleyip indirimli fiyatı ile satın alınması daha mantıklı gibi gözükmekte.
  Tabi ki de siz farklı düşünebilirsiniz.
  Saygılarımla…

 

Son olarak bir önceki yazımız olan Marvel Powers United VR Çıkış Tarihi ve Ön Sipariş başlıklı makalemizde 2018, 26 Temmuz ve Çıkış Tarihi hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. İncelemeniz sizin için faydalı olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları