Ana Sayfa / Genel / Sürekli Türk ve Yabancı Sinema(Film) Yayınlayan TV Kanalları

Sürekli Türk ve Yabancı Sinema(Film) Yayınlayan TV Kanalları

Sayfa içerikleri

 

Ülkemizde bulunan insanlar sinema filmlerine oldukça büyük bir sevgi duygusunu barındırmaktadırlar. Bu yüzden kanallar üzerinde kullanıcılara aktif olarak sadece sinema filmlerini yayınlamakta olan kanallar bulunmaktadır. İnsanlar sinema filmlerini izlemek için her zaman sinema salonlarını tercih edememektedirler. Çünkü sinema filmlerine sık olarak gitmekte olan kişiler maddi durum açısından zorluklar çekmektedirler. Bu durumda olan insanların filmlere olan heyecanların bitmemesi için yabancı veya yerli olarak hizmet vermekte olan sinema filmleri bulunmaktadır. Dizilerden vazgeçen kişiler internet üzerinden ya da televizyon kanalları üzerinden sık olarak sinema kanalları arama çabaları içerisindeler. Bizlerde kendilerine yardımcı olmak için sinema filmlerini aktif olarak yayınlamakta olan kanalları sizlere sunmaya çalışacağız.

Yabancı Sinema Filmlerini Yayınlayan Kanallar

Yabancı sinema filmlerinden büyük bir haz alan ve sürekli olarak izlemekte olan insanlar zaman geçirmek için sinema kanallarını aramaktadırlar. TV4 karamel TV’nin yeni ismi olarak geçmektedir. Star medya gruplarının bünyesinde yer almakta olan televizyon kanalı sürekli olarak sizlere yabancı sinema filmlerini sunmaktadır. Bu kanalların bilgilerine ulaşmak için yazımızın altında yer almakta olan frekansları kullanabilirsiniz. Sizlere yabancı sinema keyiflerini verecek bir diğer televizyon kanalı ise FİL TV olarak hizmet veren televizyon kanalıdır. Kanal bilgilerini kolay bir şekilde televizyonlarınıza kurarak izleyebilirsiniz.  En çok yabancı filmlerini yayınlayan ve oldukça beğenilen sinema kanalı ise SuperFilm TV kanalı olarak bilinmektedir.

Türk Sinema Filmi Yayımlayan Kanallar

İnsanların sık olarak kullanmış oldukları ve oldukça güzel sinema filmlerini yayınlamakta olan kanallardan olan Planet Türk son zamanlarda büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşabilmiştir. Türk sinema filmleri zamanımızda insanlar tarafından çok beğenilmektedir. Sinema keyiflerinizi kaçırmamak için Yeşil Sinema TV, Osmanlı TV veya Anadolu Yurdum TV kanallarını kullanabilirsiniz. Bu kanallar özel olarak hizmet verdikleri için televizyonlarınıza gereken uydu kanal bilgilerinizi elle girmeniz gerekiyor. Düzenli bir şekilde bilgileri girdikten sonra ücretsiz şekilde kanallarda dizi izleme keyfini sürdürebilirsiniz. Üstelik sizlere sunmuş olduğumuz bu kanallar ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Kanal bilgilerine aşağıda bulunmakta olan bilgiler sayesinde televizyonlarınızda izleme keyfini yaşayabilirsiniz.

Yabancı

TV4 (Karamel TV)

TV4, Karamel TV’nin yeni adıdır. Star medya grubunun bünyesinde yer alan kanaldan sürekli yabancı filmleri izleyebilirsiniz. TV4 kanalını televizyonunuza kurmak için gerekli olan bilgiler şu şekildedir:

 

Fil TV

Fil TV kanalı da sürekli yabancı film yayımlayan kanallar arasında yer almaktadır. Kanal bilgileri şu şekildedir:

D-Smart: 160. Kanalda

Turkcell TV: 13. Kanalda

Vodafone TV: 14. Kanalda

Turkbox Euro, Action Box Euro, Aile Box Euro, Extreme Spor

 

Superfilm TV

 

Yerli

Planet Türk

 

 

Yeşil Sinema TV

 

Osmanlı TV

 

Anadolu Yurdum TV

 

Sinema filmleri ülkemizde en çok sevilen televizyon programlarıdır. Hatta bazı kişiler dizilerden ziyade Türk veya yabancı fark etmeden sinema filmlerini izlemeyi tercih ederler. Fakat her hafta veya her gün sinemaya gitmek maddi açıdan sıkıntıya sokabileceği için bu kişiler genellikle evlerinde oturdukları yerden filmlerini izlemeyi tercih ediyorlar. Günümüzde televizyon kanalları içerisinde sürekli Türk veya yabancı sinema yayımlayan kanallar vardır. Bizde sizlere bugün ki yazımızda sürekli bu filmleri yayımlayan kanalları ve kanalların kurulum bilgilerini vereceğiz.

Ülkemizde sinema filmlerine olan ilgi oldukça büyük bir şekilde artmaktadır. Sinemaya olan bu ilgi kullanıcılar tarafından ne kadar büyük bir ilgi ile karşılansa da her istediği zamanlarda insanlar sinemaya gidememektedir. Bu gerek zamanların yetmediği gerekse de maddi durum açısından oldukça büyük sıkıntılar yaratmaktadır. Bu seferde halkımız sinema keyiflerini evlerinde yaşamak için Sürekli Türk ve Yabancı Sinema Film Yayınlayan TV Kanalları aramaktadırlar. Bu TV kanalları her gün düzenli olacak şekilde sinema filmlerini yayınlamaktadırlar. Kullanıcılar istedikleri zamanlarda bu kanallar üzerinden erişim sağlayarak ücretsiz bir şekilde yabancı sinema keyiflerin tadını çıkartabilir. Sinemaseverlerin kesinlikle izlemeleri gereken kanalları kendilerine bu yazımız üzerinden yayınlayacağız.

Sürekli olarak haftanın her günü düzenli sinema filmleri yayınlamakta olan yabancı kanallar ülkemizde oldukça büyük bir heyecanla takip edilmektedir. Bu kanalları televizyonlarınız üzerinden izleyebilmeniz için yapmanız gereken bazı kurallar bulunmaktadır. Burada yer almakta olan kanal ayarlarını manuel olarak elinizle girmeniz gerekiyor. Yoksa kanal içeriklerine ulaşabilmeniz mümkün değildir. Yabancı sinema filmlerini sürekli olarak yayınlamakta olan kanallardan en iyileri ise Fil TV olarak bilinmektedir. Bu kanal TURKSAT 4A hizmetinde kullanıcılarına hizmet vermektedir. Karamel TV yeni ismi ile TV4 olarak hizmet veren yabancı sinema yayınlayan kanallar olarak yer almaktadır. Action Box, Turkbox, Eur, Extreme Spor, Aile Box Euro, Filbox Türksat4A Uydu Paketi, SuperFilm TV, Cinema TV olarak bilinmektedir.

Sürekli Türk Filmi Yayınlayan Kanallar

Sürekli olarak kullanıcılara aktif olacak şekilde hizmet veren Türk sinema kanalları ayarlarını yapabilmeniz için TÜRKSAT 4A frekanslarını kullanabilmeniz gerekiyor. Planet Türk kanalı ise sürekli eski Türk filmlerini yayınlamaktadır. Sinema film kanalları arasında lider sıralamada yer almaktadır.MovieSmart Türk genellikle yeni yapılmış olan sinema filmlerini kullanıcılarına aktarmaktadır. Reklamları biraz uzun olsa da izlemeye değer kanallar arasında bulunuyor. Bu kanalları televizyonlarınız üzerinden izleyebilmek için aşağıda sizlere sunulmakta olan frekans ayarlarını girmeniz gerekiyor. Osmanlı TV, Yeşil Sinema TV, Anadolu Yurdum TV, Best Film TV, Dizi Box ve Tosun TV olarak Türk sinema filmleri yayınlamakta olan kanalları sizlere sıralamış olduk.

2 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları