Ana Sayfa / Oyun Dünyası / STEAM Galaksiler Arası Yaz İndirimlerinde 11. Gün

STEAM Galaksiler Arası Yaz İndirimlerinde 11. Gün

Bugün uzun süren bu galaksiler arası indirimin 11. gününde sizlere göze batan, iyi ve güzel oyunlardan bahsedip kayda değer olanlarının birkaçının da detayına gireceğim. Unutmayın ki son 3 gün kaldı ve hala bu yüksek oranlı indirimli oyunlardan iyi bir şekilde yararlanamadığınızı düşünüyorsanız şu an için doğru adrestesiniz.

Listemize şu şekilde başlayalım. Unutmadan söyleyelim bu oyunlar sadece STEAM platformunda bu şekilde indirimde bulunuyor. PS4,  Xbox ONE, veya Nintendo gibi konsol cihazlarınızdan aynı indirimlere sahip olmayacağınızı belirtelim.

 • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Standart Edition
  Çok oyunculu ( online multiplayer) bir keyif sunan FPS ürünü bu oyun %50 indirim ile Steam mağazasında. Satın almak veya incelemek isteyen arkadaşlar aşağıda ki linkten ilerleyebilirler.

  https://store.steampowered.com/app/359550/Tom_Clancys_Rainbow_Six_Siege/

  Oyunun temel mantığı ise şu şekilde. Düşman takım polis baskınını önlemekle sorumlu, tabi bu kadar üst yüzey şekilde bahsedilecek olursa, işin detayına inildiğinde dikkat edilmesi gereken birçok şey bulunmakta. Fakat uzun uzadıya anlatmak yerine sizlere yardımcı olmak için bir video bırakıyorum 🙂 Oyun hakkında ki görüşleriniz böylelikle biraz daha pekişir ve ne olduğunu anlarsınız 🙂

 • Dirt FranchiseFranchise’ dan kastımız   Seri‘ dir. Yanlış anlaşılmasın. Bu serinin oyunları da %80’ e kadar indirimle karşımıza çıkmakta. Yani araba, ralli veya yarış hastası bir bilgisayar oyuncusu iseniz veyahutta evinizde direksiyon setiniz varsa bu oyunlardan herhangi biriyle yaz tatilinizin harika ötesi geçmesi yüksek ihtimal.
  Seride bulunan oyunları merak eden arkadaşlar bu linkten devam edebilirler.

  https://store.steampowered.com/sale/dirt/

  Benim gözümde pişman olunmayacak bir teklif.

 • Wolfenstein FranchiseBir başka serimiz ise Wolfenstein. Bu serimizde de indirimler %75′ e kadar çıkmakta. Sizler için serinin en sevilen oyununun tanıtımını buraya bırakıyorum ve merak  edip bu oyunu incelemek isteyen arkadaşlar için de aşağıda steam linki mevcut.

  https://store.steampowered.com/sale/wolfenstein/

  Oyunun her tanıtım videosunu izlediğim de tüylerim diken diken olduğu için bu indirimi bu etkinliğin en güzel indirimi olarak görüyorum.

 • Football Manager 2018
  Türkiye sınırları içinde yaş sınırı bulunmayan sayılı oyunlardan birisi olan Football Manager 2018, %66 indirim ile oyunseverlere ellerini uzatıyor. Oyundan çok bir simülasyon olan, kişinin ileri görüşlülüğünü ve yönetim özelliklerini geliştiren ve kendine benimseten, bir faydası olması sebebiyle çok sevildiğini düşünüyorum. Futbolu  sevmeyen birisi olarak ben bile başında saatlerce oturabiliyor isem futbol seven arkadaşlar kesinlikle kaçırmamalı.
  Oyunu sitesinde incelemek, fikir edinmek isteyen arkadaşlar linkten faydalanabilir.

  https://store.steampowered.com/app/624090/Football_Manager_2018/

  Umarım bugün ki listemiz de hoşunuza gitmiş ve sizlere faydalı bir içerik üretebilmişimdir.

Son olarak bir önceki yazımız olan NBA Live 19 Çıkış Tarihi ve Ön Sipariş başlıklı makalemizde 2018, 2K ve NBA Live hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. İncelemeniz sizin için faydalı olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları