Oyun Dünyası

Steam Galaksiler Arası Yaz Indirimleri Gelmişken Hemen Alınması Gereken Oyunlar

Evet arkadaşlar bildiğiniz üzere yaklaşık 1 hafta önce de bahsettiğimiz Steam Galaksiler Arası Yaz İndirimleri 5 Temmuz 2018′ e kadar geçerli ve biz de sizin için oyun tutkunlarına özel bir liste oluşturduk. Tabi ki de oyun fiyatlarını göz önünde bulundurduk ve satın alırken yüreğinizi yakmayacak oynarken da bir o kadar mutlu olacağınız oyunları derledik.

Bildiğimiz üzere Steam düzenli olarak indirimler yapmakta. Fakat bu büyük indirim dönemlerinde yaptığı ‘PATRON ÇILDIRDI’ tarzındaki indirimlerle elimizi ayağımıza dolaştırmak yetmezmiş gibi bir de  elimizde olan parayı; hangi oyuna vereceğimize şaşırıp, hangi oyunları alacağımızı bilemiyoruz.

Sizin için oluşturduğumuz listeyi şu şekilde sizlere takdim ediyorum.

Hayatta kalma esaslı korku, aksiyon, zombi konularını seven arkadaşlar için;

Yürüme simülatörü, atmosferik, gizem, dedektif konularını seven arkadaşlar için;

The Vanishing of Ethan Carter  4,65₺

Gizlilik, FPS, bilimkurgu konularını seven arkadaşlar için;

Açık dünya, aksiyon, yıkım, macera ve fizik konularını seven arkadaşlar için;

Kısa oyun, zengin hikaye ve kendi kararlarınızın oyunu ilerlettiği oyunları seven arkadaşlar için;

RYO, aksiyon, bilimkurgu, oyunları seven arkadaşlar için;

Simülasyon, aksiyon, ordu, strateji,  çok oyunculu ve taktiksel oyun seven arkadaşlar için ;

Spor, basketbol, futbol, taktik ve simülasyon oyunları seven arkadaşlar için;

Korku, FPS, atmosferik oyunları seven arkadaşlar için;

şeklinde kısa bir liste oluşturduk. Unutmayın ki bu süper ötesi indirimler 5 Temmuz gününde sonlanacak yani 10 günden daha kısa bir süreniz bulunmakta. Elbette bu oyunların birçoğuna sahip olabilirsiniz fakat sahip olmayan ve yeni oyunlar oynamak isteyen arkadaşlar, bu içerikten faydalanacaktır. Bu arada listede bulunmayan ama herkesin oynadığı, bildiği, belli temel oyunları yazmadık. Örnek verilecek olursa PUBG,CS GO, GTA V vb. çünkü bu oyunları bilmeyen yok ve herkes takibini yapıyor. Elimizden geldiğince yüzüne bile bakılmamış bazı oyunlara değinmek istedik tabi araya kaynayan birkaç meşhur oyunlar da oldu. Merak eden arkadaşlar için oyunları almadan önce internet üzerinden araştırıp oyun içi videolarına bakarak karar vermesi daha mantıklı olacaktır. Bu şekilde de bir tavsiye vermiş olalım. Tüm arkadaşlara bol eğlenceler ve umarım  tatiliniz güzel geçer.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu