Ana Sayfa / Teknoloji / Samsun İş İlanları Ev İşleri

Samsun İş İlanları Ev İşleri

SAMSUN EVDE EK İŞ

Samsung’da ikamet eden kişilerin düzenli olarak evlerde çalışabilecek bayan elemanlar için yüzlerce iş ilan kategorileri bulunmaktadır. İlanlarda belirtilmiş olan kuralları yerine getirebilecek kişiler iş başvurusunda bulunabilmek için belirtilmiş olan ilan sahibinin telefon numarası üzerinden iletişime geçebilmektedir. Samsung’da evlerde çalışabilecek kişilerin bakabileceği iş ilanlarını internet üzerinden araştırma yaparak bulabilirler. Genellikle iş ilanlarında çocuk bakıcılığı yapabilecek ve daha önce çocuk gelişimi bölümü üzerinde mezun olan veya başka bir yerde deneyimli olan insanlar aranmaktadır. Sizlerde üniversite mezunu çocuk gelişimi adayları iseniz internet adresi üzerinden CV’nizi oluşturarak başvurularda bulunabilirsiniz. Tercihen bu tür kişiler evlerde yatılı kalacak şekilde aranmaktadırlar. Başvuruda bulunmak isteyenler ilan sahiplerin telefon numaraları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirler.

Günümüzde artık birçok kişi ek gelir elde etmek için ek iş yapmaktadır. Bu ek işleri internet üzerinden bulmanız oldukça kolay bir işlemdir. Birçok firma internet üzerinden eleman aramaktadır. Birçok kişi de bu sayede ek gelir elde etmektedir. Bu şekilde evini geçindiren insanlar bulunmaktadır. Bu ek işler sayesinde aylık olarak 2000 TL civarı para kazanmak mümkündür.

Samsun evde ek iş olarak birçok fırsat bulunmaktadır. Ev hanımları, öğrenciler, emekliler, işsizler ve daha birçok kişi evden çalışmaktadır. Evde yapılacak işler arasında toplu iğne paketleme, lohusa tacı işi, karanfil paketleme,kalemtraş montaj işi, cetvel seti paketleme, bebek elbisesi süsleme, yaşlı bakıcılığı, yastık doldurma işi, uçlu kalem montajı, papatya keseleme işi, meyan kökü paketleme, mevlüt şekeri paketleme, stoper paketleme, tarçın paketleme, nişan tepsisi süsleme, mandal paketleme, makyaj fırça seti hazırlama işi, kuru gül keseleme, kına kuruyemişi hazırlama, kokulu şişe yapımı, evde mantı işi gibi işler bulunmaktadır.

Evde İplik Temizleme İşi

Evde iplik temizleme işi son derece kolay yapılan bir işlemdir. Bu işi yapmak için herhangi özel bir vasıf gerekmemektedir. Bu işi parça başı ya da çuval başı yapmak mümkün olmaktadır. İş bittikten sonra ödeme yapılmaktadır. Bu işi yaparak ayda 1500 TL civarı para kazanmak mümkündür.

Bu işi veren firmalara ulaşmak için ad, soyad, iletişim bilgilerinizi yorum kısmına yazmanız gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Uşak Üniversite Öğrencilerine Part Time İş başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

483 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları