Ana Sayfa / Sağlık / Kadın / Replika Telefonların Gizli Kodları

Replika Telefonların Gizli Kodları

 

Bilindiği üzere birçok markanın replika telefonu mevcut ve hepsinin farklı farklı kodları var. O yüzden hepsini ayrıntılı olarak anlatmaya çalışacağız.

 

Replika S5 telefonlarda logo görünmesi için bu yöntemden başka bir yöntem daha mevcuttur. Telefon kapalıyken telefonun On-Off tuşu, ses açma tuşu ve orta tuşuna aynı anda basılı tutun. 2 kere titreşim hissettiğinizde telefon tekrardan başlayacaktır ve logonuz Samsung logosu olacaktır.

Replika telefonlar ucuz telefon arayan, maddi bakımından telefon almaya yeterli olmayan ya da kısa bir süreliğine kendisinin idare etmesini istediğimizde yardımımıza koşan en güzel buluşlardan biridir. Gerçekleri ile karşılaştırıldığında görünüş olarak fark olmayacak şekilde oluşturulan bu telefonlar, özellik olarak çok düşük özelliklere sahiptir ve bazıları yanlış kullanım sonucunda sağlık sorunlarına neden olur. Ancak kısa bir süre ucuz bir telefonun idare etmesini istiyorsanız vazgeçilmez seçeneklerinizden biri olacaktır. Her telefonda olduğu gibi bazen bu telefonlarda da  sıkıntı çıkabilir ve bazı kısa yöntemler ile çözebileceğiniz kodlara sahiptirler.

Ancak öncelikle replika telefonların ne olduklarını ve işlevlerinden biraz bahsedelim.

REPLİKA TELEFON NEDİR?

Çoğu televizyon kanalında ve internet sitesinde reklamı yapılan, genellikle ünlü markaların çakmalarının yapılması ile ortaya çıkan telefonlardır. Bu işle uğraşan insanlar bu çakmalığı o kadar profesyonelce hallederler ki, dışarıdan baktığınızda gerçek ve fake arasındaki farkı ayırmanız mümkün olmayabilir. Anlamanız için belli testlerden geçirmeniz gerekebilir. Ancak dediğimiz gibi ilk görüşte ayırt etmeniz çok zordur. Bu konuda dikkat etmeniz gereken konu sırf ucuz olduğu için bilinmeyen yerlerden böyle ürünleri yanlışlıkla almamanızdır. Çünkü bu ürünler satılırken pazarlama gereği replika olduğu anlaşılmayacak şekilde pazarlanmaya çalışılır. Siz orijinal bir ürüne ucuz bir fiyatla ulaştığınızı sanırken, onlar size replika ürün satarlar. Replika ürünlerden bu kadar bahsetmemizin nedeni üretim kalitelerinin kötü olması nedeniyle, sağlığa zararlı bazı durumlara neden olabilirler. Ancak siz yine de replika bir telefon aldıysanız ve gizli kodlarını öğrenmek istiyorsanız yazımız size yardımcı olacaktır.

REPLİKA TELEFONLARDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Öncelikle replika telefonların bataryaları çok büyük bir tehdit oluşturmaktadır. Zaten ucuz olan telefonların maliyeti daha da azalsın diye bataryalara önem verilmez ve sonucunda bu bataryalar patlayarak ölümlere bile neden olabilir bu yüzden sürekli sarj etmeyiniz. Ayrıca bu telefonların Sar değerleri ortalamadan oldukça yüksektir. Sar değeri nedir diye soracak olursanız bu değerin yüksek olduğu telefonlar sizleri kansere bir adım daha yaklaştırır.

47 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları