Ana Sayfa / Oyun Dünyası / PUBG’ 17.1 Güncelleme PUBG Mobil 17.1 Günceleme Nasıl Yapılır

PUBG’ 17.1 Güncelleme PUBG Mobil 17.1 Günceleme Nasıl Yapılır

Öncelikle herkese merhabalar, bu yazımızda her zaman olduğu gibi başlıktan biraz bahsetmek istiyorum. Bildiğiniz üzere Bluehole, PUBG’ nin Çin’ de ki resmi oyun dağıtıcısı birkaç ay önce içlerinde yetkili insanların da bulunduğu 100′ den fazla insanı hile programı satmak veya hile programları geliştirmekten dolayı dava açıp hapse attırmıştı. Geçtiğimiz günlerde ise yerel polisin; daha farklı hile programları geliştirip, yayınlayıp ve satan şahısların    evlerine baskınlar düzenlediğini ve hapsi boylayan insanların sayısının arttığını da söyleyelim.

Son zamanlarda herkesin sürekli başına gelen bir diğer olay ise; örnek vermek gerekirse ” taşın arkasındasınız veya önünüzde düşmanın sizi vuramayacağı bir cisim var fakat ne hikmet ise mermi sizi öldürüyor. 🙂 Birçoğumuz hile veya ping diyor fakat ikisi de değil. Bluehole’ da bu durumun farkında ve bu sorunu ortadan kaldırmaya çalışmakta. Kaç oyununuz bu şekilde bittiğini bilmem ama son zamanlarda sürekli bu şekilde oyunum sonlanıyor.

Kısacası sorunlar bitmiyor, Bluehole ne zaman hileleri bitirecek bir şey bulsa, başka büyük sorunlar ortaya çıkıyor. O sorunları halletmeye çalışırken de başka hileler veya anti- cheat sorunları nüksediyor. Uzun zamandır da bu sorunla uğraştığını belirten Bluehole, Çin’ de hile kullanan hesapları engellediğin de yüksek miktarda oyuncu sayısını da kaybetti. Sayısal veriler Çin’ de ban yiyen hesapların %99′ u olduğunu söylemekte. Fakat Bluehole oyunu oynayan sayısını önemsemeyip, kullanıcı kaybetmeyi göze alıp, hakkı ile oynamayan her kullanıcıyı oyundan men etmekte. Bluehole’ ün de belirttiği üzere oyunda ki adaleti sağlamak için elinden her geleni yapıyorlar. Dün gelen ufak çaplı her ne kadar 26MB olmasa da bir güncelleme ile de bunları yavaş yavaş piyasaya sürmekteler.
Tabi ki gelen güncelleme ile Almanya’ da yapılacak turnuva için de elbette birkaç ufak şey vardır ama asıl amaçları dediğim gibi kullanıcı kitlesinin genel sorunlarını çözmeye çalışmak.

Dün gelen güncelleme notlarını sizlere aktaracak olursak;

  • Bundan sonra truck dediğimiz pick- upı daha sorunsuz süreceğiz.
  • Hafif makinalı silahların, kendi görüşleri önceden 50 metre şeklinde iken artık hepsi 100 metreye ayarlandı.
  • Fakat Crossbow üzerine dürbün veya görüş taksanız da sıfırlama mesafesi 25 metre olduğunu unutmamanız da  fayda var.
  • Son zamanlar da birkaç defa başıma geldiği için takım arkadaşımı kaybettiğim sorunu da giderdiklerini söylemekteler. Bu sorun ise şöyle ifade edelim; arkadaşınız vuruldu ve sürükleniyor kaldırmanız gerekmekte fakat kaldırmanıza rağmen hala aynı, ayağa kalkamıyor. Bu sorunu da giderdiklerine göre artık güvenle arkadaşınızı kaldırabilirsiniz. 🙂
  • SLR silahını 4x dürbün ile kullandığınız da yaşanan bir hatayı düzelttiklerini ifade eden Bluehole ekibi, düşmana korku salmanız için her şeyi bizlere sağladığını söylemekte de diyebiliriz.
  • Bir diğer sorun ise araçtay iken sürücü koltuğundan diğer koltuklardan birine geçtiğimiz de hemen nişan alamama sorunu; bu sorunun da önüne geçtiklerini gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Tabi arabası ateş altında olan ve kaçmadan bu hareketi yapan kaç kişi vardır bilemem. Benim oyum her zaman kaçmaktan yana. 🙂

Daha detaylı güncelleme notlarını okumak isteyen arkadaşlar bu siteden devam edebilirler. Hepinize çorba parası kazanmanız dileklerimle.

Bir önceki yazımız olan Shroud PUBG' den 1 Ay Cezalı Shroud Oyunu PUBG Neden Ban Yedi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları