Ana Sayfa / Genel / Programsız PDF Birleştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Programsız PDF Birleştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Programsız PDF Birleştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Dökümanlar için kullanılacak programlar listesinin ilk sırasında kuşkusuz ki PDF yer almaktadır. Genel olarak okul hayatında kullanmaya başladığımız bu döküman kullanma aracı kişilerin iş hayatlarına atılmaları ile beraber daha sık kullandıkları alanlar rasında yer almaya başlamış durumda. Microsoft Office programları her ne kadar halen popüler gibi görünse de PDF’nin artık döküman araçları içerisinde Microsoft Office araçlarının önüne geçmeye başladığını söyleyebiliriz. Birçok kişi ödevlerini, sunumlarını hatta CV’leri dahi artık Office programlarından ziyade PDF ile hazırlamaya başlamış durumda. PDF kullanımının yaygınlaşması ile beraber kullanıcıların birçok sorun ya da farklı ihtiyaçlar ile karşı karşıya geldiklerini görebiliyoruz. Son zamanlarda sıklıkla dile getirilen Programsız PDF Birleştirme İşlemi Nasıl Yapılır? sorusunun yanıtını yazımız içerisinde bulabileceksiniz.

Aynı konu üzerine birden fazla PDF dökümanı hazırlayan kişiler, sunumları sırasında her biri ile ayrı ayrı uğraşmak yerine her birini tek çatı altında tek bir PDF üzerinden sunmayı istemektedirler. Programsız PDF Birleştirme işleminin var olup olmadığını, istedikleri şekillerde PDF birleştirme işleminin bulunup bulunmadığı sürekli olarak merak edilenler arasında yer almaktadır. PDF Birleştirmek isteyen kişiler, internet üzerinde yaptıkları araştırmalar sonucunda bazı programlar indirmeleri durumunda birleşim işlemi yapabileceklerini görmekteler. Yazılımların güvenilir olup olmadığını, PDF dosyalarının güvenilirlikleri üzerine endişeleri bulunan kişiler genel olarak bu işlemi program yüklemeden halletmek istemekteler. Bu konuda doğru yerde olduğunuzu, Programsız PDF Birleştirme İşlemi Nasıl Yapılır? sorusuna birkaç öneride bulunmaya çalışacağız.

Programsız PDF Birleştirme İşlemi Nasıl Yapılır? işlemi yapmak için öncelikle kişilerin bir internet bağlantısına ve bir internet tarayıcısına ihtiyaç duyduklarını söyleyelim. Programsız, internet üzerinden bazı araçlar kullanarak birleştirme işleminin dakikalar içerisinde tamamlanacağını söyleyebiliriz. Kullanılacak internet sitesi hakkında bilgi;

PDF Merge

Programsız PDF Birleştirme İşlemi Nasıl Yapılır? sorusuna vereceğimiz tek yanıtın PDF Merge İnternet adresi olduğunu söyleyebiliriz. PDF birleştirme yapmak isteyen kişilerin ilk olarak BU Bağlantı adresinden PDF Merge’nin internet adresine giriş yapmaları gerekmektedir. Bağlantı adresinden ilgili siteye gitmeniz durumunda gayet sade ve temiz bir arayüz ile karşılaşacağınızı söyleyebiliriz. PDF Merge internet adresi içerisinde “Dosya Seç” şeklinde bir alan olduğunu, bu alana tıklayarak birleştirilecek PDF’lerin seçilmesi gerektiğini görebilirsiniz. Sistem, kullanıcılarına istedikleri kadar, sınırsız bir şekilde PDF birleştirilmesine olanak sağlamakta. Anasayfa içerisinde bulunan dosya seç alanından bilgisayarlarında bulunan PDF dosyalarını seçen kişiler “Kaydet” tuşu ile PDF’lerini internet adresine yükleyeceklerdir. Karşılarına gelen alandan “Merge” butonuna tıklamaya başlamaları durumunda PDF birleştirme işleminin başayacağını görebilirsiniz.

Merge işleminin başlatılması ile beraber işlemlerin internet bağlantı hızınıza göre en geç 5 dakika içerisinde sonuçlandırılığını görebilirsiniz. Birleştirme işleminin arından elde edilen tek PDF’Nin indirme bağlantısını ileten PDF Merge, saniyeler içerisinde indirilmesine olanak sağlamakta. Online ortamlarda, Flash Bellekler içerisine kolayca atabileceğiniz bu birleşim dosyasını, PDF okuyucular üzerinden kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Artık birçok kişi bu sayede parça parça olarak oluşturduğu kitaplarını birleştirerek bir bütün haline getirtebilmektedir. E-Book aracılıkları ile kontrol edilen PDF’ler rahatlıkla dijital ortamlarda kontrol edilebilmesine olanak sağlamakta. PDF üzerinden masraf olmamasından dolay kitap ücretlerinin düştüğünü, insanların daha rahat bir şekilde kitap okumalarına olanaklar sağlandığını söyleyebiliriz. PDF Birleştirme işlemleri sırasında program kullanmamanızı öneriyoruz. Bu tür programlar PDF dosyalarınızın çalınmasına, sizden izinsiz olarak dijital ortamlarda paylaşılmasına dahi neden olabilmektedir. Bizler, en güvenilir yoldan dosyalarınızı nasıl birleştirebileceğiniz ile ilgili bilgiler vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları