Ana Sayfa / Oyun Dünyası / PES 2016 Spor Toto Süper Lig Yaması + PTT 1. Lig [Yeni]

PES 2016 Spor Toto Süper Lig Yaması + PTT 1. Lig [Yeni]

PES, Pro Evolotuion Soccer oyununun kısaltılmış halidir. Genellikle halk arasında da PES olarak bilinen bu oyun, 2005 yılından itibaren yayın hayatına başlamıştır. Piyasaya 2005 yılında çıkmasına rağmen halk arasında tanınması 2008 yılını bulmuştur. Bu süre içerisinde gelişen bilgisayar oyunu sektörüne paralel olarak, oyunun geliştiricisi olan firma Konami de oldukça büyüdü. Her geçen gün daha fazla oyuncu kitlesine ulaşan PES, kısa süre içerisinde futbol oyunlarının en iyisi olan FIFA’yı da geçerek adını liderliğe yazdırdı. Hem dünyada hem de Türkiye’de en çok oynanılan oyun olma ünvanını da halen elinde bulunduruyor.

PES 2016’ya Gelen Puan Kaçtır ?

Her yıl yeni bir sürümü çıkan PES, en son yani bu yıl 2016 sürümünü biz kullanıcılar ile buluşturmuştu. Yeni nesil teknolojiye adeta ayak uyduran bu oyun, hem algı sensörleri hem de yapay zeka bakımından gerçekten muhteşem bir devir niteliğinde. Oyun yorumu yapan internet siteleri ve dergiler tarafından da incelenen bu oyun, 10 üzerinden 9.3 ortalama ile geçmişti.

PTT 1.Lig Özellikleri Nelerdir ?

PES de dahil olmak üzere birçok futbol oyununda Türk ligleri ve Türk takımları her zaman ikinci plana atılıyor. Dolayısıyla sıralamaya ve oyun içerisine de bu takımlar ile ilgili veriler yerleştirilmiyor. Ancak kendisini oyun yamalarına adayan üst düzey kişiler, oyun herkese açık bir şekilde yayınlandıktan sonra oyunun kaynak kodlarını inceleyerek Türk takımlarını ve Türk oyuncularını listeye ekliyor. Biz de sizler için, 2016 sürümü için geliştirilen bir yamayı bulduk ve paylaşıyoruz.

Öncelikle yamada saymakla bitmeyen pek çok özellik var. Ancak bu özelliklerden başlıcaları, PTT 1.Lig ve Spor Toto Süper Lig’in eklenmesi oldu. Çünkü kendi şehrinin ve tuttuğu takımın oyuncularını da tam performans ile sahada görmek isteyen oyun severler, bu güncellemeyi eminiz ki severek kullanacak.

PTT 1.Lig [Yeni] Kulurumu Nasıl Yapılır ?

Kurulum ise oldukça kolay. Aşağıda sizler için 2 yama dosyasını da paylaştık. Bu exe uzantılı dosyaları sırasıyla çalıştırıyorsunuz. İki dosya için de aynı işlemi uyguladıktan sonra yama otomatik olarak oyun dosyalarınıza inject ediliyor ve yama aktif oluyor. Kurulum tamamlandıktan sonra PES 2016 yama versiyon ile oyunun tadına varabilirsiniz…

Yama Dosya 1 : http://tr5.in/1Mjc

Yama Dosya 2 : http://tr5.in/1Mjd

2 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları