e
sv

Ordu’da Evimde Ek İş Yapmak İstiyorum-İşe İhtiyacım Var

2017-ordu-ek-is-ilanlari
avatar

Merakligencler

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Evde Ek İş Ordu

Ordu büyükşehir olduğu için iş imkanları da oldukça fazladır. Büyükşehir olduktan sonra Ordu’ya yapılan yatırımlar sonucunda iş imkanları da artmış durumdadır. Turistler tarafından da yoğun ilgiye sahip olan Ordu’nun en çok turist alan bölgesi Bostepe’ dir.

Genellikle vaktinin çoğunu evden geçiren ev hanımları, öğrenciler ve emekliler ya da ek iş isteyen kişiler için evden rahat bir şekilde ve kendi saatini kendi belirleyecek şekildeevde yapılanek işler günümüzde oldukça yaygındır. Bunlar arasında ev hanımları için evde yemek, pasta ve börek gibi mutfak işleri yapılabilir. Aynı zamanda turistler için de küçük hediyelik eşyalar yapılıp toplu bir şekilde dükkanlara satarak ek gelir sağlayabilirsiniz.

Son yıllarda evde ek iş yaparak para kazananların ve evlere ek iş veren firma ve atölyelerin sayısı oldukça arttı. Evde ek iş yaparak para kazanan kişilerin başında ve hanımları ve öğrenciler gelmektedir. Evlerde ek iş yaparak para kazanan kişilerin çoğu nedime bilekliği yapımı, kına paketleme, nikâh şekeri süsleme gibi işlerle uğraşmaktadırlar. Bu işler genellikle yaz döneminde aktif olup kışın ise bitmektedir. Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyen kişiler daha düzenli bir gelir istiyorlarsa bölgelerinde yapılan faaliyetleri araştırmakla başlamalılar. Bu yazımızda sizin için Ordu evde ek iş imkânlarını sizin için araştırdık.

Ordu ile Karadeniz bölgesinin gözde şehirlerinden birisidir ve fındık üretimi oldukça fazladır. Bu bölgede faaliyette bulunan pek çok kuru yemiş firması fındık kırma işi için evlere ek iş vermektedir.

Evde Fındık Kırma İşi

Makine ile kırım işlemi fındıkları parçaladığı için kuruyemiş olarak tüketilecek fındığın kırılması elle tek tek yapılmaktadır. Kilo hesabı üzerine hizmet verilmektedir. Kabuklar ve fındık içleri tartılarak kaç kilo fındık içi çıkarılmışsa bu miktar üzerinden ücret ödenir. Bu işlemde fındıkları bütün olarak kırmak önemlidir.

Ordu evde ek iş veren firmalardan haberdar olmak ve evde fındık kırma işi veren firmaların size ulaşmasını sağlamak için isim soy isim ve mail adresini yorum olarak aşağıdaki kutucuğa atabilirsiniz.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
 • Samet
  2 ay önce

  Evde is ariyorum her isi yapabilirim

  yorum beğen
 • meltem
  1 ay önce

  orduda yasiyorum evde yapabilegim iş ariyorum

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Ordu’da Evimde Ek İş Yapmak İstiyorum-İşe İhtiyacım Var