Ana Sayfa / Oyun Dünyası / Online Kafa Topu Promosyon Kodları 2017

Online Kafa Topu Promosyon Kodları 2017

Gençler boş zamanları değerlendirmek ve eğlenceli dakikalar yaşamak için farklı oyunlar oynamaktadır. Gençlerin oynadıkları oyunların kategorileri oldukça fazladır. Yani herkesin kendi zevkine uygun bir oyun bulması mümkündür. Son zamanlarda tasarlanan ve en çok oynan oyunların kategorisi spordur. Basketbola, futbola ve diğer sporlara ilgili olan kişilerin sayısının oldukça fazla olduğunu  bu oyunlardan da anlayabiliriz. Önceden sadece bilgisayarlardan ve site üzerinden oyun oynamak mümkünken, şimdi Android ve İOS olan telefonlarda da bu oyunları oynamak mümkündür. Gelişen teknoloji sayesinde herkes bu oyunları cep telefonlarına ya da tabletlerine indirerek, istedikleri zaman oynayabilmektedirler. Bu oyunlar online ya da klasik oyunlar olarak farklı başlıklar altına isimlendirilmektedir. Online oyunlar, birden fazla kişinin farklı internet ağlarına bağlanarak, birlikte oynadıkları oyunlardır. Bu oyunları genelde en çok oynanan futbol oyunlarında kullanılmaktadır. Online futbol sayesinde birden fazla kişi, gerçek insanlar ile eğlenceli dakikalar yaşamaktadır.

Futbol oyunları arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi de Online Kafa Topu oyunudur. Bu oyun uzun bir süredir gençler tarafından oynanmaktadır. Oldukça büyük bir kitleye ev sahipliği yapan bu oyun İzmo Bilişim tarafından tasarlanmıştır. Bu oyunu ister arkadaşlarınızla, isterseniz rastgele eşleştirmeler sonucunda farklı kişiler ile oynayabilirsiniz. Masomo Gaming tarafından geliştirilen ve her geçen gün daha da başarılı bir hale gelen bu oyun, oyunculara eğlenceli dakikalar yaşatmaktadır. Ayrıca market bölümü bulunması sayesinde istediğiniz karakteri yaratabilme imkanınız da bulunmaktadır. Marketten ürünler satın almak için altın paralara ihtiyacınız vardır. Bu paraları ise oyunlar kazanarak ya da promosyon kodlarını kullanarak sahip olabilirsiniz. Promosyon kodları, belli pazarlama sınırları içerisinde gerçekleşen kodlardır. Bu kodlar sayesinde ücretsiz olarak altınlar kazanabilir ya da bazı ürünlerde indirimler kazanabilirsiniz. Bu kodlara sürekli yenileri eklenmekte olup, daha fazla kişinin yararlanması sağlanmaktadır. Teke tek maç yapabilme imkanı sunan bu oyunda farklı güçlere de sahip olabilirsiniz. Bu güçleri altınlarınız ile satın alabilir ve rakiplerinize karşı daha güçlü olarak kazanma ihtimalinizi arttırabilirsiniz.

Online Kafa Topunda Kullanılan Özel Güçler Nelerdir?

Özel güçler arasında en çok kullanılanlardan bir tanesi ekstra zaman gücüdür. Bu gücü satın aldığınızda maçın süresini 30 saniye uzatabilme şansınız bulunmaktadır. Ayrıca büyük kale ya da küçük kale güçlerini alarak, rakibiniz size gol atmasını zorlaştırmak için kendi kalenizi küçültürken, rakibinize daha kolay gol atmak için onun kalesini büyültebilirsiniz. Özel şut özelliği sayesinde topu hızlandırarak, daha hızlı gol atabilirsiniz. Klon kaleci özel gücüde en sık kullanılanlardan bir tanesidir. Bu güç sayesinde kendinizin oyuncu olurken, kalede klonunuz bulunur. Yani kısa bir süreliğine rakibinizin size gol atması imkansız hale gelir. Ters yön gücü, rakibinizin kafasını oldukça karıştıracaktır. Bu sayede sizde daha kolay gol atabileceksiniz. Üstelik buzlanma gücü sayesinde rakibinizi de etkisiz hale getirebilirsiniz. Son özel güç ise topu dondurma gücüdür. Topu dondurduğunuz oyuna kısa bir süre ara verirsiniz.

Promosyon kodları, bir şirketle, kurumla ya da bireyle yapılan anlaşmalar sonucunda belli bir sınır içerisinde gerçekleşen indirimlerdir. Bu kodalar gerçek hayatta kullanıldığı gibi oyunlarda da kullanılmaktadır. Bu oyunlardan bir tanesi de büyük bir oyuncu kitlesine ulaşmış olan Online Kafa Topu oyunudur. Kafa topu promosyon kodları sayesinde daha fazla altın kazanabilir ve daha fazla ürün satın alabilirsiniz. Daha fazla altına sahip olmak demek, daha fazla özel güç alabilmek ve kendini daha fazla geliştirmektir. Yani bu kodları kullanarak, kendinizi daha kısa süre içerisinde geliştirebilirsiniz. Ancak çoğu kişinin merak ettiği soru isse bu promosyon kodlarını nasıl bulabilirim sorusudur. Bu kodlara bazı zamanlar içerisinde yenileri eklenmektedir.

Online Kafa Topu Nasıl Oynanır?

Bu oyunu oynamak için yapmanız gereken ilk şey, bu uygulamayı cep telefonunuza ya da akıllı tabletinize indirmeniz gerekmektedir. İndirme tamamlandıktan sonra oyuna girerek karşınıza çıkan iki seçenekten birisine girmelisiniz. Eğer daha önceden kayıt yaptıysanız giriş yap seçeneği, daha önceden hiç oynamadıysanız yeni oyuncu seçeneğini seçmelisiniz. Ardından bir profil oluşturarak, oyuna giriş yapabilirsiniz. Oyuna girdiğinizde ilk olarak antrenman bölümüne yönlendirileceksiniz. Kısa bir deneme yaptıktan sonra oyunu olarak oyuna devam edeceksiniz.

Oyunda Bedava Altın Nasıl Kazanılır?

Karakterinizi geliştirebilmek ve daha başarılı sonuçlar elde ederek, kupalar kazanmak için yeni ürünlere ihtiyacınız olacaktır. Bu ürünleri satın alabilmek içinde altınlarınızın olması gerekmektedir. Bu altınlara kafa topu promosyon kodu kullanarak sahip olabileceğiniz gibi, farklı yollarla da sahip olabilirsiniz. Bu yollardan birisi oyunun sağ üst köşesinde bulunan video seçeneğidir. Sürekli olarak yüklenen bu videoları izleyerek 250 altın kazanma şansınız vardır.  Aynı zamanda e-posta adresinizi doğrulayarak da 500 altın kazanabilirsiniz. Ayrıca sadece bunlarla değil, aynı zamanda bu oyunu twitter ve facebookta paylaşmanız durumunda da 200 altın kazanacaksınız.

Bu oyun içerisinde geçerli olan ve kullanabileceğiniz kafa topu promosyon kodlarını kullanabilmeniz için ilk olarak oyuna giriş yapmalısınız. Daha sonra oyunun sağ üstünde yer alan ayarlar kısmına tıklayın. Bu kısımda promosyon başlığını bulun ve bu başlığa tıklayın. Açılan sayfaya yeni ve geçerli bir kod girin. Girdiğiniz kod onaylandığında, kazandığınız indirimler ya da altınlar hesabınıza yüklenecektir.

Sürekli yenilenen ve oyunculara kazanç sağlayan bu kodlar, çok sayıda kişi tarafından kullanılmaya devam edilmektedir. En sık kullanılmakta olan kod ise ‘’bizdemedenbitmez’’ kodudur. Bu kodu girerek altın kazanabilirsiniz.  Diğer kod ise oyunun geliştirilmesini sağlayan şirketin ismi, yani ‘’masomo’’dur. Ayrıca sürekli düzenlenen maçlar ve ligler sonucunda oluşturulan kodlar arasından ‘’avrupaligi’’ ve ‘’sampiyonlarligi’’ kodları yer almaktadır. Sosyal medya da paylaşarak altın kazanabileceğiniz gibi ‘’twitter’’ ve ‘’instagram’’ kodlarını kullanarak da altın kazanabilirsiniz. Bu kodlar sizlere farklı değerlerde altınlar kazandıracaktır. Son olarak ‘’kafatopuanket’’ kodunu  da kullanabilir ve karakterinizi geliştirmek için daha fazla altına sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu kodlar bazen kullanıcılar tarafından da kullanılabilmektedir. Yani bazı kullanıcılar kendi belirledikleri isimlere göre, oyunculara altınlar kazandırabilir. Ancak bunun içinde belirli şartlara uyulması gerekmektedir. Bazı özelliklere uygun olan ve oyun tarafından uygun görülen kişiler, kendi belirledikleri kodlar doğrultusunda diğer oyunculara altınlar kazandırabilirler.

Sürekli olarak kafa topu promosyon kodları yenilenmektedir. Çünkü kodlar oyuncular tarafından büyük bir ilgi görmektedir. Sınırlı olan kodların hemen kullanılması durumunda her oyuncu bu fırsattan yararlanamamaktadır.Bu yüzden sürekli olarak yeni kodlar eklenmektedir. Bu fırsatlardan yararlanmak ve altın kazanmak için oyunu sürekli olarak kontrol edebilir, daha sık aralıklarla inceleyebilirsiniz. Bu sayede bu isimleri ilk öğrenen kişilerden olup, bu fırsatları hemen kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan %99 Oyunu Bütün Cevapları (1-125) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları