Oyun Dünyası

Online Kafa Topu Hilesi

Online Kafa Topu Hilesi

Teknolojinin her geçen gün daha da gelişmesiyle mobil oyunlarda ve bilgisayar oyunlarında da artış görülmektedir. Spor, aksiyon, macera, yarış, strateji, online oyunlar vb. birçok alanda oyunlar bulunmaktadır. Genellikle gençlerin tercih ettiği bu oyunlara olan katılımların arttığı ve daha da artacağı görülmektedir. Gençlerin boş vakitlerini değerlendirdiği oyunların başındaonline oyunlar gelmektedir ve bu oyunların başında da online kafa topu oyunu en çok tercih edilenler arasında olma özelliğini taşımaktadır. Online kafa topu android ve iOS kullanıcıları için hazırlanmış ve şuan söz konusu bu marketlerde indirilmeye müsait bir online oyundur. Bu oyun İzmo Bilişim’in bir oyunudur ve Mobizmo markası adı altında hizmet vermektedir. Yerli bir yapımcının olması bu oyunu daha farklı ve özel kılmaktadır. İlk zamanlar da bu oyun sadece Türkiye’de ki oyun severler tarafından oynanırken, günümüz de birçok ülkeden oyuncuya ev sahipliği yapmaktadır. 20 Milyondan fazla oyuncusu bulunan online kafa topu, her geçen gün oyuncu sayısını arttırmaya devam etmektedir.

Online Kafa Topu Hile 2017

Milyonlarca oyun sever tarafından oynanan bu oyun bu kadar popüler olmasına bağlı olarak her geçen gün daha fazla kişinin ilgisini çekmekte ve bu kişiler de online kafa topu elmas hilesinin nasıl yapılacağına dair araştırmalar içine girmektedir. Online kafa topu hilesi, oyunun ilk çıktığı dönemler de mevcuttu; ama sonraki süreçte oyunun yapımcıları tarafından bu açık tamamen kapatıldı. Daha sonra oyunda birçok oyun hilesi çıkarılmasına rağmen, oyunun yapımcıları bu kişilere savaş açarak tüm açıkları kapatmayı başarmıştır. Şuan için oyunun herhangi bir hilesi veya hileli apk si bulunmamaktadır.

Bu oyunu oynayan oyun severlerin, hile adı altında program veya apk indirmeleri siteler tarafından istenecektir ve biz bu istekler doğrultusunda herhangi bir indirme gerçekleştirilmemesini şiddetle tavsiye ederiz. Nitekim bu indirmeler sonucunda cihazınıza virüs bulaşma ihtimali çok yüksektir.

 

Online Kafa Topu Para Hilesi

Online kafa topu para hilesi son zamanlar da Google gibi arama motorlarında oldukça aratılan bir kavramdır. Bu oyunun elmas hilesinin olmadığı gibi, para hilesi de şuan için mevcut değildir. Yalnız oyunda daha fazla para kazanmak için farklı taktikler deneyebilirsiniz. Bu taktiklerin başında da, oyuncu seçme taktiği gelir. Şöyle ki, sistem sizin taraftar sayınıza uygun bir şekilde size rakip tanımlar. Bazen sistem belli bir süre içerisinde size oyuncu bulamaz ve bu durumlar da sizden çok daha düşük puana sahip kişiler ile maç yapabileceğiniz gibi, sizden çok daha yüksek kişiler ile maç de yapabilirsiniz. Çoğunlukla sizden daha yüksek taraftar sayısına sahip olan bu kişiler, sizden daha iyi oyuncular olmaktadır. Bu durumda da, sizden yüksek bir taraftar sayısı ile karşılaştığınız da, internet bağlantısını o an kesebilirsiniz. Böylece o maç iptal olacaktır. Unutmayın, maçtan çıkmaktan bahsetmiyoruz. Eğer maçtan çıkarsanız para kaybedeceksiniz ve taraftarınız da bu aşama da azalmış olacak. Rakibinizle maç başladıktan sonra internetinizi kapatırsanız ve rakibiniz o sırada sizden öndeyse, yine maçı kaybetmiş sayılacaksınız. Burada ki amaç, maç başlamadan hemen önce internet bağlantınızı kesmektir. Son kez hatırlatmak isteriz ki bu online kafa topu hilesi değildir. Bu sadece bir taktiktir.

Online Kafa Topu Gol Hilesi

Zıplama Taktiği

Online kafa topu gol hilesi yukarıda da bahsettiğimiz gibi şuan için yoktur; ama bu konuda size birkaç taktik verebiliriz. Bu taktiklerin başında da, doğru zıplama anlayışı gelmektedir. Rakibiniz ile karşı karşıya kaldığınız da ve top yukarı da olduğu zaman, ya ondan önce havaya zıplamalı ve kafayı vurmalısınız ya da ondan 1 saniye sonra zıplayıp onun topa vurmasına müsaade etmelisiniz.

İlk başta topa rakibin vurmasına müsaade etmek absürt gelebilir; ama bu düşünce tarzı yanlıştır. Siz rakibinizden 1 saniye sonra zıplarsanız eğer, rakibiniz topa vurur ve top sizin vurabileceğiniz seviyeye gelir. Bu aşama da rakibiniz aşağıya doğru düşecektir ki, sizden gelen topu tutma olanağı da oldukça azalacaktır. Yalnız ikinci seçeneğin biraz daha riskli olduğunu; ama daha kesin sonuç verdiğini söyleyebilmemiz mümkündür.

Defansif Anlayış

Gol atmak için deneyebileceğiniz taktiklerden biri de, defansif oyun anlayışını benimsemektir. Profesyonel seviyede bu oyunu oynayan kullanıcılar, genellikle defansif oyun anlayışını tercih ederler. Bunun en büyük sebebi de, açık futbol oynamayı tercih edenlerin kalesini boş bırakmasından dolayı çok fazla gol yemeleridir. Oyuncu kendi kalesini tamamen kapatır ve rakip ne kadar gol atacağım diye kendini zorlasa da, bunu genellikle başaramaz ve kalesi de gol yemeye müsait olduğu için o golü kendi kalesinde görür. Bu yüzden bu oyunda iyi bir oyuncu olacaklara, defansif oyun oynamalarını tavsiye etmekteyiz.

Yukarı Çarptırarak Gol Atma

Bu oyunu oynayan kullanıcılara verebileceğimiz bir diğer taktik ise rakip oyuncunun kalesine yukarıdan çarptırarak gol atmadır. Karşılaşma esnasında rakip oyuncu kaleden uzaklaşarak öne doğru çıkmış ise oyuncu sahip olduğu topu karşıdaki rakibinin üzerinden yukarı çarptırarak topu kaleye yollar. Böylece rakip önde olduğu için, çok daha kolay gol atma imkanı doğar. Bu taktik en çok kullanılan taktiklerden biri olma özelliğini taşımaktadır. Bu taktik de dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, rakibin kaleden uzaklaşmasını beklemektir. Ayrıca rakibin size yakın olması gol atma olanağınızı çok daha fazla yükseltecektir. Sonuç olarak rakibin size yakın olduğu zaman da, top havadayken yukarı doğru çarptıracak şekilde topa vurmanız gerekmektedir.

Süper Güçleri Doğru Kullanma

Taktik olarak önerebileceğimiz diğer önemli hususlardan biri de süper güçleri doğru kullanmadır. Bu güçleri standart odalarda kendiniz seçebildiğiniz gibi özel odalarda curcuna, ateşli top, er meydanı, rastgele güç, bomba odasında farklı seçeneklerle kullanabilirsiniz. Bu odalarda herkes eşit şartlar altında karşılaşmaya katılmaktadır. Eğer özel odalar içindeki seçenekler hakkında yeterli bilginiz yoksa başlangıç olarak buradan başlamanızı tavsiye edemeyiz. Bu alanda profesyonelleşmiş oyuncularla karşılaşmanız halinde yenilgiye uğrama ihtimaliniz oldukça yüksektir. Ama önerebileceğimiz noktalardan biri şu olabilir ki öncesinde standart odalarda kendinizi süper güçler konusunda geliştirebilirsiniz. Özel odalara girişlerin oldukça yüksek olduğunu ve bu odalara girenlerin kendilerine güvenme konusunda sorun yaşamadıklarını göz önüne alacak olursak maçlarınız yenilgiyle sonuçlanabilir. Ayrıca süper güçleri kullanırken erken davranmamanız da ileride karşılaşacağınız durumlar açısından oldukça önem arz etmektedir. Örneğin karşı taraftaki rakip süper güçlerini kullanmadan siz kullanıp bitirirseniz maç sonuna yaklaşıldığında rakibin süper güçleriyle maç skorunda geri duruma düşebilirsiniz.  Ayrıca süper güçlerinizi maç sonuna kadar sakladığınızda rakip oyuncunun kullanması durumunda sizde devreye süper güçlerinizi sokabilir ve rakibinize karşılık verebilirsiniz.

Online kafa topu altın hilesi yapmakta şuan için pek mümkün görünmüyor. Ancak şunu söyleyebiliriz ki altın kazanmanın kolay yolları bulunmaktadır. Bu yollardan biri günde bir defa çevrilebilen hediye çarkı olduğu gibi özel odalarda yapılan maçlardan da standart odalara göre yapılan maçlara göre daha fazla altın elde edilebilir. Son olarak 10 maç kazandığınız zaman sürpriz çantanızı da açma şansına sahip oluyorsunuz ve buradan 3 farklı sürpriz sizi bekliyor olacak. Bu çantadan %90’dan fazla ihtimal altın kazanma şansınız bulunuyor. Bu bilgilerle kafa topu hile konusunda yeterli bilgi sahibi olacağınızı düşünerek oyun kariyerinizde faydalı olmasını umuyoruz.

Online kafa topu promosyon kodları için bu makalemizi de ziyaret edebilirsiniz.

Related Articles

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button