Ana Sayfa / Teknoloji / Niğde Evde Yapılabilecek Ek iş İmkanları

Niğde Evde Yapılabilecek Ek iş İmkanları

Niğde Evde Ek İş

Ev hanımları, öğrenciler, belli bir saat içerisinde çalışan herkesin belli sürelerde boş vakitleri olmaktadır. Bu boş vakitlerin kazanca dönüştürülme imkânı da vardır. Sizde boş vakitlerinizin kazanca dönüşmesini istiyorsanız aynı zamanda daha iyi kazanç sağlamak istiyorsanız ek iş imkânı tam size uygun bir iş olmaktadır. Üstelik yapacağınız ek iş için fazladan çalışmanıza da gerek olmaz. Çünkü evinizde oturduğunuz yerden bu işleri yapma durumuna sahipsiniz. Evden ek iş yaparak hem boş zamanlarınızı kazanca dönüştürebilir hem de aile bütçesine büyük oranda bir katkı sağlayabilirsiniz. Niğde şehrinde yaşayarak yapabileceğiniz ek işler, çorap ipi temizleme, tekstil işi, mandal montaj işi şeklinde olur.

Çorap İşi İle Para Kazanın
Çorap işi yaklaşık olarak yirmi beş yıldır yapılmakta olan bir iştir. Niğde merkez ve çevresinde yaşayan herkesin bu işi yapabilme imkânı var. El becerisi yüksek olan kişilerin kısa bir sürede oldukça fazla çorap temizleme imkânı vardır. Bu iş için en önemli durumlardan birisi titizliğin ön planda olmasıdır. Bu iş yapılırken oldukça titiz davranmak gerekir. Aynı zaman da işin söz verildiği zaman da teslim edilmesi gerekir. Söylenen bu iki kural oldukça önemlidir. Bu iki durumun yerine getirilmesi halinde yüksek oranlarda kazanç sağlama durumu söz konusu olur. İş için yerine getirilen ödemeler parça başı şeklinde ve işin teslim edildiği anda yapılmaktadır. Çorap işi için elemana hemen hemen her zaman ihtiyaç vardır. Sürekli olarak yapılmakta olan işler arasında yerini alır.

Evde Yapılabilecek Tekstil İşi
Tekstil işi, Niğde merkezde yer alan Bor Organize Sanayi Bölgesinde yer alan bir tekstil firması tarafından gönderilir. Evde kazanç sağlamak isteyen ve tekstil yönünde beceriye sahip olan kişilerin yapabileceği bir iştir. Bu iş için fabrikaya gitmeden evinizde işi yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Firma eve vermekte olduğu bu işlerden ve kişilerden oldukça memnun olmaktadır. Bu nedenle de sürekli olarak iş göndermeye devam etmektedir. Sizde Niğde merkezde yaşıyor, tekstil işinden anlıyor ve aynı zaman da ek kazanç sağlamak istiyorsanız o zaman yapmanız gereken tek olay tekstil işi için başvuruda bulunmak ve evinizde bulunduğunuz yerde kazanç sağlamak olmaktadır.

Evde Mandal Montaj İşi
Çamaşır asarken kullanılmakta olan mandalların montaj işleri evlere firmalar tarafından verilmektedir. Montaj işi için tek kişi ya da topluluk halinde çalışma durumuna sahip olursunuz. Yanınıza birkaç kişi daha bularak grup halinde çalışmak isterseniz yapmanız gereken on kişilik bir grup oluşturmaktır. Bu sayede firma tarafından sizlere mandal makinesi verilmektedir. Bu sayede daha az çalışarak çok daha yüksek kazançlar elde etme imkânına sahip olurlar. Topluluk halinde çalışılması durumunda ortaya çok daha iyi işlerde çıkmaktadır. Bu nedenle de kazançlarda da artışlar meydana gelmektedir.

Bu işi veren firmalara ulaşmak için yorum kısmına ad, soyad, iletişim bilgilerinizi yazmanız gerekmektedir.

Son olarak bir önceki yazımız olan Adana Evde Yapılabilecek Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde adana bayanlara ek iş, adana ek iş ve adana ek iş imkanları hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. İncelemeniz sizin için faydalı olabilir

11 Yorumlar

  • Ben uzun yıllar İstanbul’da Çorap fabrikasında çalıştım çorapla alakalı herşeyi bilirim ve yaparım şuan Niğde Merkezde oturuyoruz eşimle beraber ve maddi sıkıntılar yaşıyoruz bu işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapınız saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları