Netten Oyun Oynayarak Para Kazanacağınız 6 Oyun

Yanlış duymadınız! Cep telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan oyun oynayarak para kazanmanız mümkün. Her ne kadar oyundan oyuna farklılık gösterse de gerçek para kazandıran oyunlar bulunmaktadır. Ancak bunu yapabilmek için bu oyunları iyice öğrenip yine iyi bir seviyeye ulaşılmış olunması gerekmektedir. Bir de İngilizceniz sağlamsa bu şekilde çok daha kazançlar sağlayabilirsiniz. Aksine İngilizceniz yoksa bu anlamda şansınızın daha kısıtlı olacağını söylemek istiyoruz. Yalnızca Türkçe bilerek ileri seviyelere ulaşmak bu oyunlarda oldukça zordur. Bununla birlikte Türkçe olarak hizmet sunan pek çok oyun da mevcut.

En iyi para kazandıran oyunlar her ne kadar her yıl farklı olsa da biz bu yazımızda sizlerle 2018 yılının en çok kazandıran oyunlarına yer vereceğiz. Yazımızın devamında bilgilerini vereceğimiz bu oyunlar üzerinden para kazanabilmek için ilk olarak bu oyunları telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor. Bunun için de ilk olarak STEAM’ı steampowered üzerinden yüklemeniz şart. Bundan sonra bu oyunları ücretini ödeyerek satın alabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Şimdi dilerseniz bu oyunlara bir göz atalım.


1) Counter Stirike Global Offensive (CS:GO)
Gerek dünyada gerekse Türkiye’de çok fazla tercih edilmekte olan Counter Stirike Global Offensive oynayarak sizde önemli paralar kazanma şansını elde edebilirsiniz. Bir savaş oyunu olan bu oyundan iyi bir para kazanmak istiyorsanız başarılı bir rütbe elde etmeniz gerekiyor. Oyuna sahip olmak için ödemeniz gereken ücret ise 22 TL.

2) League of Legends (LOL)
İyi para kazandıracak bir oyun arıyorsanız bu League of Legendes tam da sizin adresiniz. LeagueofLegends.com resmi internet sitesi üzerinden indirebileceğiniz bu oyun üzerinden mükemmel parçalar kazanarak karakterinizi yükseltmeniz mümkün. Oldukça ileri bir seviyeye gelindiğinde hesapların 10 bin TL’nin üzerinde bir fiyata satılması da olanaklı olabiliyor. Ayrıca bu oyunu oynamak için Staam yüklemenize de gerek yok.

3) Dota
Oynamak için STEAM’a gereksinim duyacağınız bu oyun, ciddi anlamda bir rekabet olanağı sunuyor ve bu da oyunu son derece eğlenceli bir hale getiriyor. Ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz bu oyunda iyi para kazanma fırsatları elde edebilmeniz için günde ortalama olarak 6-7 saatinizi ayırmanız gerekiyor. Fazla rekabet gerektiren bu oyun, eğlence arayanlar için bire bir.

4) Playerunknown’s Battlegrounds (PUBG)
Çoklu oynanan bir oyun olan ve kısa adı ile PUBG olarak bilinen Playerunknown’s Battlegrounds, son dönemlerin çokça tercih edilen video oyunları arsında yer alıyor. Henüz 2017 yılında piyasaya sürülmüş olmasına rağmen milyonlarca kullanıcı yakalamış olan Playerunknown’s Battlegrounds oyununun en temel amacı; iniş yapmış olduğunuz adada yer alan herkesi öldürerek oyunun galibi olmak. Yine Steam üzerinden indirme imkânı bulabileceğiniz bu oyun sayesinde başarınız doğrultusunda çeşitli hediyeler kazanabiliyorsunuz. Ayrıca kazanmış olduğunuz bu hediyeleri Steam Pazar üzerinden satıp para kazanmanız mümkün. Tüm bunların yanı sıra oyun üzerinden ciddi bir para kazanmak istiyorsanız; yapmanız gereken sık sık oyun kazanmanız oldukça önemli.

5) Depth
Son derece ilginç olan bu oyun, her geçen gün daha çok kullanıcı sayısı elde etmekte. Bu oyun da Steam üzerinden satın alınarak indirilebilmektedir. Oyunda ilerleyip başarılı ödüller kazanabilmekte, hatta bu ödülleri satarak para kazanabilmektesiniz. Tıpkı bir köpek balığı gibi çarpışabileceğiniz bu oyun sayesinde son derece heyecan verici anlar yaşayabilirsiniz.

6) H1Z1
Zombilerle çarpışma içerisine girdiğiniz bu oyunda amaç; bu savaştan galip gelmek. H1Z1, başarılı oldukça kutu ve kasalar kazanıp önemli gelirler elde edebileceğiniz bir oyun.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button