Ana Sayfa / Oyun Dünyası / Mobil PUGB Uçaktaki Kutudan Hangi Eşyalar Çıkar?

Mobil PUGB Uçaktaki Kutudan Hangi Eşyalar Çıkar?

Mobil PUGB Uçaktaki Kutudan Hangi Eşyalar Çıkar?

Popüler oyun PUBG’nin mobil alana griş yapması ile beraber ülkemizden binlerce genç oyuna giriş yaparak masaüstünde oynayamadığı oyunu mobil içerisinde deneyimlemeye çalışmaktadır. Steam üzerinden oyunu 70 TL’ye satın alıp 1 yıldır düzenli bir şekilde oynayan kişiler artık oyunun ustası olup nereden ne gibi eşyalar çok iyi bir şekilde bilmektedir. Hangi alana daha az oyuncu iner, hangi alandan daha fazla eşya bulabileceğini öğrenen kişiler, mobil alanına gelen oyunu ilk kez oynayacak kişilere rehber niteliğinde yazılar hazırlamak istemekte. Bizlerde yaklaşık 10 aydır bu oyunu oynuyor, oyun içerisinde nerede ne bulabileceğimiz artık ezberlemiş durumdayız. Oyun içerisindeki bazı eşyaları evler içerisinden loot yaparak çıkartabilmekteyiz. Oysa oyun içerisinde kilit etkiler meydana getirebilecek üst düzey silahlar sadece uçak tarafından atılan drop içerisinde yer almaktadır. Bu yazımız içerisinde Mobil PUGB Uçaktaki Kutudan Hangi Eşyalar Çıkar sorusuna elimizden geldiğince bilgiler vermeye çalışacağız.

PUBG Drop’tan Neler Çıkar? Ne İşe Yarar?

Mobil PUGB Uçaktaki Kutudan Hangi Eşyalar Çıkar? sorunuza geniş ölçekte cevap verecek olursak; uçak tarafından atılan drop içerisinde AWM, AUG, Groza, MK14 M24, M249 gibi silahlar ile beraber 15x’e kadar yakınlaştırabilen dürbün ile 3 seviye kask ve yelek atmaktadır. Her drop farklı bir silah attığını, her drop içerisinde kask ve yelek gibi eşyaların bulunmadığını söyleyebiliriz. Önceden uçaktaki kutudan Kar98 gibi keskin nişancı tüfeklerinin de çıktığını, artık bunların uçak drobundan çıkartılarak ev lootları içerisine eklendiğini belirtebiliriz. Bu silahların özelliklerinden bahsedecek olursak;

AWM

Oyun içerisindeki en iyi keskin nişancı tüfeği olduğunu söyleyebiliriz. Kendisine ait özel mermisi bulunan AWM, rakiplerini tek atışta öldürebilme özelliğine sahiptir. Kask ve yeleklerin kaç seviye olduğunun bir öneminin olmadığını, bu silahın tüm ekipmanları delerek rakiplerini alt ettiğini söyleyebiliriz. Profesyonel oyuncuların elinde tam bir ölüm makinesi halini almaktadır.

M24

7.62 mermisi ile keskin nişancı tüfekleri arasında AWM’den sonra gelen M24, ölümcül darbeler verme konusunda oldukça iddialı bir silahtır. 3 seviye kask ve yelekleri tek seferde yok eden bu silah, rakiplerini çoğu zaman ikinci mermiyi atmadan indirmiş olmaktadır. Ölümcül etkiler vermesinden dolayı birçok kişinin favori ekipmanları arasında yer almaktadır.

Groza

7.62 mermi kullanan bir diğer silah olarak gösterilen Groza,, makineli tüfeklerin babası olarak gösterilmektedir. Sadece ve sadece uçak içerisinden atılan droptan çıka bu silah, rakiplerini saniyeler içerisinde öldürerek yok etmekte. usta oyuncular, droptan Groza ya da AUG bulmaları durumunda birinciliklerini kesin olarak garantilerler.

AUG

Oyun içerisinde 5.56 mermi kullanan en iyi silah olarak AUG’u gösterebiliriz. Seri atışları ve sekme oranının az olması nedeni ile birçok kişinin ilk olarak bulmak istediği silahlar arasında yer almaktadır. Mobil PUGB Uçaktaki Kutudan Hangi Eşyalar Çıkar? sorususun yanıtları bunlardır.

Bir önceki yazımız olan Mobil PUGB Telefonumda Açılmıyor? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları