Mobil PUGB İndirmek

Mobil PUGB İndirmek

PUBG, geçtiğimiz yıl oyun dünyası içerisine giriş yaparak milyonlarca kişinin oyun dünyasına olan bakış açısını değiştirmeye çalışmakta idi. Steam üzerinden masa üstü üzerinden yayınladığı oyunun mobile gelmesi için uzun süredir çalışmalar yürütmekte idi. 2017 yılı içerisinde iken mobil alanına giriş yapan PUBG, oyun erişimini sadece Çin ülkesi içerisindeki oyunculara açmıştı. Uygulama mağazası üzerinde yer almayan Mobil PUBG sadece Çin ülkesi içerisinde yaşayan kişiler tarafından indirilmekte idi. VPN ve DNS servisleri üzerinden bir şekilde konumlarını Çin üzerinden gösteren kişiler oyunun mobil sürümünü oynayabilmekte idi. Çince dilinde hazırlanan oyun karmaşık yapısı nedeni ile uzun süredir sadece yapımcı ülke vatandaşları tarafından oynanmakta idi. Nihayet Mart ayının son haftasında tüm dünya ülkelerine açılarak indirilebilir hale gelmiş durumda.

Mobil PUGB indirmek isteyen kişiler, Android ve İOS mağazalarına giriş yaparak oyunu indirebilir hale geldiğini görecekler. Oyun ilk etapta İngilice dili üzerinde yayınlanmış olup Türkçe dil desteği vermemekte idi. Oyunun yayınlanmasından birkaç gün sonra yapılan çalışmalar ile nihayet masaüstü sürümündeki gibi Türkçe Dil desteğinin geldiğini söyleyebiliriz. Oyun, akıllı telefon ayrımı yapmaksızın hem Android market içerisinde hem de İOS market içerisindeki yerini almakta. Gerçekçi grafikleri, kusursuz bir senaryoya sahip olmasından dolayı oyun boyutunun oldukça yüksek olduğundan bahsedebiliriz. Eğer mobil alanda PUBG keyfi yaşamak istiyorsanız yapmanız gereken işlemleri yazımızın devamında anlatmaya çalışacağız.

Android Store Üzerinden Mobil PUBG İndirmek

Android üzerinden Mobil PUBG indirmek isteyen kişiler ilk olarak BU bağlantı adresinden Google Play Storeye girerek oyunun indirme bağlantısına ulaşabilirle. Google Play Store içerisinde 674 MB’lık bir boyuta sahip olmasından dolayı kesinlikle Wi-Fi üzerinden indirmenizi öneriyoruz. İndirme durumu internet bağlantı hızınıza göre değişiklik göstermekte olup ortalam 30 dakika sürebilmektedir. İndirme işlemini yapan kişiler, oyuna girmek istemeleri durumunda ek dil dosyaları ve güncelleştirme işlemlerinin yapılacağını da bilmelidirler. Ortalama olarak 100 MB boyutunda olacak bu güncelleştirme işlemlerinin sonucunda oyuna sıkıntısız bir şekilde bağlanabilirsiniz. Oyunu, resmi yapımcısının yayımladığı sürümünden başka herhangi bir yerden indirmeye çalışmayınız. Aksi durumlarda telefonunuzun zararlı içerikler ile doldurulmasına neden olabilirsiniz.

İOS Store Üzerinden Mobil PUGB indirmek

Apple tarafından üretilen iPhone telefonlara Mobil PUBG indirmek isteyen kişiler, Apple Store içerisinde yer alan oyun dosyalarını indirmeleri durumunda oyuna rahatlıkla giriş yapabilirler. Doğrudan indirme linkine ulaşmak isteyen kişiler, BU bağlantı üzerinden oyunu indirebilirler. Apple Store içerisinde yer alan oyunun dosya boyutu 892 MB olup oldukça uzun bir sürede inmektedir. Aynı Android telefonlarda olduğu gibi iPhone telefonlarda da oyuna giriş sırasında dil dosyaları başta olmak üzere birçok konuda ek güncelleştirme dosyaları yükleyecektir. Hem Android hem de İOS üzerinden indireceğiniz oyun, resmi olarak Türkçe olup rahat rahat oynayabilmeniz üzere kurgulanmıştır.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button