Ana Sayfa / Oyun Dünyası / Mobil PUGB Haritada ki En İyi Bölge Hangisidir?

Mobil PUGB Haritada ki En İyi Bölge Hangisidir?

Mobil PUGB Haritada ki En İyi Bölge Hangisidir?

PUBG oyunun mobile gelmesi ile beraber bilgisayar üzerinden oyunu oynayamayan birçok kişi mobil sürüme saldırmaya başlamış durumda. Bilgisayar üzerinden sistem özelliklerini yüksek tutan oyun, mobil alanındaki sürümünü neredeyse tüm akıllı telefon kullanıcıların erişebileceği şekilde düzenleyerek yayımlamıştır. Oyunu birkaç kere deneyen kişiler, daha önce oynamadıklarından dolayı en iyi bölgenin neresi olduğunu, ekipmanlarını nereden, nasıl bulabileceği ile ilgili konulara yabancı kalmış durumdalar. Sıklıkla gelen Mobil PUGB Haritada ki En İyi Bölge Hangisidir? sorusunun cevabını mobil kullanıcılara yönelik hazırlamış bulunmaktayız. Mobil alanı ile Steam sürümü arasında herhangi bir fark olmadığını, oyunların birbirleri ile tamamen aynı özelliklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Birçok kişi tarafından merak edilen Mobil PUGB Haritada ki En İyi Bölge Hangisidir? Sorusunun cevabı;

Georgopol – Kuzey, Güney, Konteynerler ve Hastane

Georgopol, oyun içerisindeki en büyük alanlardan birisi olarak gösterilmekte. İçerisinde onlarca ev, yüzlerce konteynır ve hastane bulunduran bu alan, ekipman bakımından zengin olup tüm teçhizatları dizmenize olanak sağlamakta. Loot yapmak için tercih sıranızda ilk sırada yer alması gerektiğini söyleyebiliriz. Burada dikkat etmeniz gereken tek şey; bu bölgeye anlık olarak 25 30 kişiye yakın ineceğini, eğer hızlı olmazsanız oyunun ilk dakikalarında saf dışı bırakabileceğinizi belirtmek istiyoruz.

Military Island

Military Island, benim de en çok sevdiğim loot alanları içerisinde yer almaktadır. Oyun içerisindeki en iyi lootlar genel olarak bu alan içerisinde yer almaktadır. 3 seviye setinizi tamamen bu alanda dizebilir, oyundaki en iyi silahları, yardımcı ekipmanları eksiksiz olarak sadece bu alan içerisinden temin edebilirsiniz. Loot oranı oldukça yüksek olmasından dolayı birçok kişinin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Oyuna alışık değilseniz ilk etapta sıklıka öldürülebileceğinizi dile getirebiliriz.

Rozhok, Okul Ve Toki Evleri

Oyunun tam merkezi bir alanında yer almasından dolayı Rozhok en kilit bölgeler arasında yer almaktadır. Özellikle School, usta oyuncuların ilk olarak iniş yaptığı yerler arasında yer almaktadır. Loot bakımından oldukça yüksek olan bu alan, ustalığın sergilenmesi durumunda birinciliğin dahi elde edilmesine olanak sağlamakta. Bölge içerisinde gereğinden fazla ev olmasından dolayı yavaş hareket etmeniz durumunda dahi güzel bir envanter dizilimi meydana getirebilirsiniz.

Novorepnoye

Georgopol bölümünün küçük bir hali olarak yer alan Novorepnoye, dar bir alana sahip olmasına karşın mükemmel bir loot sergileyebilmektedir. uçağın geliş yönüne göre birçok usta oyuncu ilk olarak bu alana iniş yaparak ekipmanlarını tamamlamaktadır. Eğer oyun hakkında fazla bilginiz ve deneyiminiz yok ise kesinlikle bu alana giriş yapmanızı önermiyoruz. Aksi halde saniyeler içerisinde nereden geldiğini bilmediğiniz bir mermi ile ölebilirsiniz.

Oyun içerisindeki büyük şehirlerin tamamı en iyi bölge statüsü içerisinde yer almaktadır. Küçük alanlara iniş yaparak amatör kişiler ile mücadele ederek kendinizi geliştirmeniz durumunda büyük alanlara da gönül rahatlığı ile geçiş yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mobil PUGB En İyi Silahlar Hangileridir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları