Ana Sayfa / Oyun Dünyası / Mobil PUGB Hangi Bölgede Daha Çok Eşya Bulunur?

Mobil PUGB Hangi Bölgede Daha Çok Eşya Bulunur?

Mobil PUGB Hangi Bölgede Daha Çok Eşya Bulunur?

Geçtiğimiz yıl Mart ayında piyasaya giriş yaparak oyun dünyasını yerle bir eden, tüm rekorları oldukça kısa bir sürede kırmayı başaran PUBG nihayet mobil dünya içerisinde de yer almaya başladı. İlk başlarda sadece bilgisayarlar için sunulan oyun, Steam üzerinden 70 TL gibi bir ücretle satılmakta idi. Fiyatının bir oyuna oranla pahalı olmasına karşın 1 yıl içerisinde 25 milyondan fazla satış yapmış, anlık oyuncusu ile Steam’ın rekorlarını kırmaya başarmıştır. Twitch dahil olmak üzere birçok platform içerisinde yer çeşitli başarılara imza atması nedeni ile oyunun mobil sürümünü çıkarmayı başaran şirket, geçtiğimiz hafta Türkiye ile beraber Avrupa içerisindeki birçok ülkeye oyunu eş zamanlı bir şekilde sunarak mobil üzerinden de hizmet vermeye başlamış durumda.

Maddi yetersizlikler ya da bilgisayarlarının oyunu kaldırmaması ile PUBG oynayamayan birçok kişi mobil sürümün yayınlanması ile beraber uygulama mağazalarından oyunu indirme başladı. Ortalama olarak 800 MB boyuta sahip olan oyun, masaüstü ile aynı özelliklere sahip olup aynı grafik performanslarını sunmakta. Oyunu daha önceden oynamamış, sadece videolar üzerinden takip eden birçok kişi Mobil PUGB Hangi Bölgede Daha Çok Eşya Bulunur? sorusunu sıklıkla sormaya başlamış durumda. Bilindiği üzere 100 kişiyi bir harita üzerinde istedikleri yere bırakan oyun, oyuncuların harita içerisindeki evlerde buldukları ekipmanlar ile diğer oyuncular ile mücadele etmek durumunda kalmaktadır. Bireysel olarak yer alınabileceği gibi 2 ve 4 kişiden oluşan takımlar ile de mücadele edilebilmektedir.

Mobil PUGB Hangi Bölgede Daha Çok Eşya Bulunur? sorusunun cevabı aslında yükleme uçağının geçtiği yere göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak okul, Rozhok, Pochinki, Mlyta, Hospital gibi bölgeler büyük yerleşim alanı olmasından dolayı en çok ekipman bu şehirler içerisinde bulunmaktadır. Büyük şehirler içerisinde bol miktarda ev bulunmasından dolayı bu bölgelerde yüksek oranda ekipman bulunabileceğini dile getirebiliri. Özellikle ekip ile girilen mücadelelerde büyük şehir ve bölgelere inmek büyük avantajlar meydana getirmektedir. Her olay ve durumda olduğu gibi Mobil PUGB Hangi Bölgede Daha Çok Eşya Bulunur? arayışlarında da bazı sorunlar bulunabilmektedir.

Büyük şehirlere inen kişi sayısının da oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz. Eşya bulabileceğim umudu ile Rozhok, Hospital, School, Mlyta gibi bölgelere inen kişi sayısında da büyük artışlar meydana geldiğini söyleyebiliriz. Eşya toplamak amacı ile onlarca kişi ile mücadele etmek durumunda kalabilir, oyundan erken çekilmek durumunda kalabilirsiniz. Bu tür bölgelere inen kişiler eşya toplama işlemini hızlı olarak yapmaları gerektiğini, biranda bulundukları bölgeden hızlı bir şekilde uzaklaşmaları gerekmektedir. En önemli şey her bulduğunuzu almaktan ziyade sadece işinize yarayan ekipmanları almak üzerine planlar kurmanız işleyişlerinizi büyük oranda kolaylaştıracaktır. ilaç, ilk yardım çantası, silahlar, mermiler, kask ve yelek alımı ile beraber işaretli alanlara yönelmenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan A Word Kelime Oyunu Cevapları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları