Mobil PUGB En İyi Silahlar Hangileridir?

Mobil PUGB En İyi Silahlar Hangileridir?

Popüler Steam oyunu PUBG’nin mobil alana gelmesi ile beraber birçok kişi bilgisayar üzerinde oynayamadığı oyunu telefon üzerinde oynamaya çalışmaktadır. Henüz oyun masaüstünde çıkalı 1 yıl olmamasına karşın 20 milyondan fazla satış gerçekleşmesi ile beraber birçok kişinin ilgisini kazanmayı başarmış durumda. Oyunun bilgisayarlar için tasarlanmış sürümü yüksek oranda sistem gereksinimleri istemesinden dolayı birçok kişi sadece yayıncıların videolarını izlemekle yetinmekte idi. Yapımcı şirket, 5 aydan bu yana oyunun mobil sürümü üzerinde denemeler yaptığını, Çin üzerindeki kullanıcılara sunulan mobil uygulama nihayet geçtiğimiz günlerde herkese açık olarak sunuldu. Ülkemizde de sunulmaya başlanan mobil PUBG, birçok kişi tarafından denendiğini, Mobil PUGB En İyi Silahlar Hangileridir? sorusunun sürekli olarak merak edildiğini, bunun yanıtlarının yazımız içerisinde dile getirileceğini belirtmek isteriz.

S12K

Pompalı tüfek kategorisi içerisinde yer alan S12K, 92 güce sahip olur 86 derece hassasiyete sahiptir. 12G mermi türüne sahip olan S12K’nın şarjör kapasitesi 5’dir. Oyunun başlangıcında bu silahın kullanılması ile beraber oyunculara tek atışta öldürebilirsiniz.

S686

Pompalı tüfek kategorisinde yer alan S686, 100 güç değerine sahip olan silahın hassasiyet değeri 77’dir. 2 şarjöre sahip olan silah, en güçlü zırha sahip olan kişilerde dahi maksimum etki meydana getirmektedir. Alternatif olarak barındırılması gereken silahlar arasında yer almaktadır.

AKM

Taarruz tüfeği sınıfında yer alan AKM, 7.62 mermi kullanmakta olup rakiplerini birkaç saniye içerisinde yok etmektedir. 30 mermilik şarjöre sahip olan bu silah, 42 güç değerine sahip olup hassasiyetlik derecesi 34’dür. Oyunun en kilit silahları arasında yer almaktadır.

SCAR

5.56 mermi kullanarak rakiplerini tok etmede büyük bir etkiye sahip olan SCAR, 37 güç değerine sahip olup 31 hassasiyete sahiptir. Şarjörü 30 mermi alan bu silah, taarruz tüfeklerinin kralı olarak gösterilmektedir.

M24

Oyunun drop sandıkları içerisinden nadir olarak çıkan bu silah, en iyi keskin nişancı tüfeklerinden birisi olarak gösterilmekte. Silah, 7.62 mermi kullanmakta olup şarjörü 5 mermi almaktadır. 77 güç değerine sahip olan M24, 32 hassasiyete sahiptir.

AWM

Mobil PUGB En İyi Silahlar Hangileridir? sorusuna ilk sırada bu silahı gösterebiliriz. Oyunun en iyi silahı olarak gösterilen AWM, uçaktan gönderilen droplar içerisinde nadir olarak yer almaktadır. Kendisine özel mermi türü bulunan AWM, 100 güç değerine sahip olup hassasiyeti 34 değerindedir. Oyun içerisindeki en uzun atış menzili yine bu silahta bulunmaktadır.

Tava

Tava, oyun içerisindeki en gereksiz ekipmanlardan birisi olarak gösterilse de aslında oyundaki en etkili ekipmanlardan birisidir. Eğer haritaya ilk kez indiğinizde elinize bir tava alırsanız rakiplerini tek hamlede yere düşürebilir, ikinci hamlede öldürebilirsiniz. Oyunun ortalarında bulmanız durumunda ise bel bölgesinde bulunarak arkadan mermi almanız durumunda mermiden darbe almanızın önüne geçmektedir. Mobil PUGB En İyi Silahlar Hangileridir? sorusuna ayrıntıları ile cevaplar vermiş bulunmaktayız. Bu silahlardan bazıları evlerdeki droplardan çıkabildiği gibi bazıları sadece uçak drobundan çıkmaktadır.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button