Meraklı Minik Ne Kadar? Ve Kaç Yaş İçin

Dergi okumayı seven çocuklar için çok uygun bir dergi olan meraklı minik dergisi bulunmaktadır. Bu dergi sayı- sayı satılmaktadır. Her sayıda farklı konuları ele alan bu konu çocukların oldukça ilgisini çekmektedir. Çocuklara hem bilgi veren hem de içerisinde eğlencelik oyunları olan (eşleştirme oyunları gibi) bir dergidir. Meraklı minik dergisi 3-6 yaş çocukları hitap eden bir dergidir.

Meraklı minik dergisine abonelik sağlayarak sahip olabilirsiniz. Meraklı minik dergisi internet sitesinden abonelik işlemleri de gerçekleşmektedir. Aynı zamanda Meraklı minik dergisi Tübitak’ın ürünüdür. Buradaki etkinliklerini de takip ederek, etkinliklere katılabilirsiniz. Bazı özel günler için fotoğraflarınızı göndermenizi isteyebilirler. Ad,soyad ve yaşadığınız ili belirterek fotoğraf gönderdiğinizde dergide fotoğrafınızda yayınlanabiliyor.


Meraklı Minik Dergisi her ayın 1 inde çıkar. Meraklı minik dergisi 32 sayfalık bir dergidir. 3 yaşından büyüklere daha çok etki eder. Derginin her sayısında oyun kartları, masaüstü oyunları, poster, maske ve çıkartmalar hediye olarak verilmektedir. Meraklı minik internet sitesi dışında gazete bayilerinde ve bazı kitapçılar da ve süpermarketlerde bulmanız mümkün.

Meraklı minik dergisinin fiyatı satılan yerlere göre değişiklik göstermektedir. Adet fiyatı 10.00 tl den başlayan fiyatlarla değişiklik gösterebilir. Bazı internet sitelerinde paket halinde satıldığı da olabilmektedir. 3 Yaş ve üzeri için uygun olan Meraklı minik dergisi çocuğunuzun gelişmesi için çok yararlı bir dergidir.

Meraklı minik dergisinin resmi sitesinden www.tubitakdergileri.com veya www.merakliminik.com sitesinden yıllık veya aylık abonelik yaparak derginizin özel olarak size gelmesini sağlayabilirsiniz. Her ay gidip almanıza gerek kalmaz. Meraklı minik dergisi 1 yıllık abonelik yanında bilim teknik dergisi ile 100 tl ye bulmanız mümkün. Okul öncesi oldukça faydalı bir dergidir.

Her sayısında farklı öyküleri vardır. Meraklı minik dergisi eğlenerek öğrenmeyi amaçlamaktadır. Çocuğunuzun sıkılmadan öğrenmesini sağlar. Çocuğunuzun kendi isteğiyle bu dergiyi isteyeceğinizden şüpheniz olmasın.

Meraklı Minik Dergisi, çocuğunuz eğitim için almanızı tavsiye ediyoruz. Yıllık abonelik sistemine katılırsanız sizin için daha kolay olacaktır. Derginin tükenmiş olması ihtimalini gözden kaçırmamak gerekir.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button