LG G7 ThinQ 2022 İncelemesi Ve Türkiye Fiyatı

LG akıllı telefonlar üretmeye başladığından beri oldukça fark yarattı. Hemen hemen her yeni LG amiral gemisi telefon modeli ilgi çekmeyi başarıyor. Bu makalede LG G7 ThinQ incelemesine yer verdik. LG G7 ThinQ farklı, sıradışı ve hatta benzersiz kılan bir özelliklere sahip. Örneğin, LG G4 şık deri arka kapaklarla kişiselleştirilebilir; LG G5 modüler tasarımı ile kalbimizi kazanmayı başardı. LG G6 serisi de öyle. Şimdi ise LG G7 ThinQ serisi ile karşımıza çıkan LG şirketi yapay zekanın derin entegrasyonu ile kolaylık vaat ediyor. AI yetenekleri bir yana, LG G7 de bir süper-ekran, süper hoparlör ve arkada süper bir çift kamera ile birlikte gelmesi onu farklı kılan özelliklerden.

LG G7 ThinQ

LG G7, 2022 amiral gemisi akıllı telefonun sahip olması gereken her şeyi adeta bir ürün gibi görüyor ve hissediyor. Ön ve arka yüzü Gorilla Glass 5 ekran koruması tarafından korunurken, metal bir çerçeve ile etrafı sarılmış bir model sunuyor. Telefon ağırlığına baktığımızda ne çok hafif, ne de büyüklüğü için çok ağır bir telefon. Sağlam bir şekilde yapıldığını, hissettiriyor.

IP68 su geçirmezlik derecesi, havuzda da kolayca kullanılabileceğini gösteriyor. LG G7’nin arkasındaki çift kamerası var, telefonun yalpalama yapmadan çok hafifçe kabartılmış bir muhafaza içinde yer alıyor. Aşağıda, hızlı, güvenilir ve bakmadan ulaşılması kolay bir parmak izi tarayıcısı yer alıyor. LG G7’deki parmak izi okuyucu, güç düğmesi olarak ikiye katlanmıyor. Bunun yerine, ikincisi telefonun sağ tarafına yerleştirildi ve iki kez basıldığında ayarlar menüsünde seçeneği etkinleştirdikten sonra kullanışlı bir kamera kısa yolu olarak kullanılabilir.

Canlı Renkler
Telefonda 6,1 inç ekran var. 1440x 3120 çözünürlüğe sahiptir. 16 MP kamerası ve 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemcisi ve tabi 4 GB Ram özelliği var. 3000 mAH pili size 24 saat kesintisiz konuşma imkanı verecek.

LG G7, dört renkte sunuluyor. Bunlar siyah, gri, gül veya mavi renkler olarak seçilmiş. Hepsi de parmak izlerinin bu kadar kolay yapıştığı aynı yüksek yansıtıcı ve göz alıcı bir görünüme sahiptir.

LG G7 ThinQ 2022 Fiyatı

1100 dolar civarında satışla sunulacak olan LG G7 ThinQ 2018 fiyatının her kuruşunu hak ediyor. 6.1 inç süper parlak LCD ekranı ve 8 mega piksel ön kamerası ön plana çıkıyor.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button