Ana Sayfa / Genel / KYK Yurtlarında Online Oyun Oynama

KYK Yurtlarında Online Oyun Oynama

KYK Yurtlarında Online Oyun Oynama

Üniversite öğrenimi gören birçok öğrenci, barınma sorununu genel olarak devlet tarafından sağlanan KYK Yurtkur yurtlarında kalarak çözmektedirler. Hemen hemen her şehirde, her üniversitede bulunan birden fazla yurt ile barınma sorunu halletmeye çalışan devlet, öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek için elinden gelenin en iyisini yapmakta. Ekonomik durumu iyi ya da kötü birçok öğrencinin direkt konumdan ötürü gerekse çevresel faktörlerden ötürü yurtta kalmak durumunda kaldıklarını söyleyebiliriz. KYK yurtlarında kalan birçok öğrenci halinden oldukça memnun olduğunu, gerek beslenme gerekse düzenin kendileri için oldukça iyi olduğundan bahsetmektedir. Öğrencilerin genel olarak yaşadığı en büyük sorunlardan birisi de yurtlarda bulunan internetlerin oldukça fazla kısıtlamalar sunmasıdır. Birçok genç, derslerinden arta kalan vakitlerde online oyun oynamak istediklerinde YURTKUR tarafından oluşturulan yasak filtre nedeniyle istediği oyunlara girme konusunda sorun yaşamaktalar. Bu nedenden dolayı bizlere sürekli olarak gelen sorulara cevap vermek amacı ile bu yazımızda KYK Yurtlarında Online Oyun Oynama hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

KYK Yurtlarında Oyun Oynamak isteyen kişilerin yapması gereken tek şey KYK Filtresine takılmayacak bir VPN kullanmasıdır. VPN sistemleri, yasaklı siteler başta olmak üzere tüm online oyunların açılmasını sağlayarak yurt ortamındaki boş vakitlerin eğlenceye dönüştürülmesine olanak sağlamakta. Her VPN programının çalışmadığını, bazı programların KYK tarafından engellendiğini söyleyebiliriz. Bu yazımızdaKYK Yurtlarında Online Oyun Oynama ile beraber KYK yurtlarında kullanabileceğiniz VPN sistemleri hakkında da bilgiler vermeye çalışacağız.

VPN One Click

Ücretli olarak Piyasalar içerisinde satılan VPN One Clik üzerinden kYK yurtlarında istediğiniz şekilde yüksek hızda online oyun oynayabilme keyfini yakalayabilirsiniz. Doğrudan programın satışını yapmayan yapımcı şirket, ilk önce müşteri adaylarına belirli bir süre deneme sürümü verecek programı test etmelerine olanak sağlamakta. Deneme sürümü boyunca kYK yurtlarında oyun açıp açmadığını görebilir, programı başarılı bir şekilde test edebilme fırsatı yakalayabilirsiniz.

PureVPN

150’den fazla ülkede aktiflik gösteren PureVPN, toplamda binden fazla sunucuya sahip olmasından dolayı sektör içerisindeki en etkili VPN programlarından birisi olarak gösterilmekte. Bu programında yine ücretli bir şekilde dağıtıldığını, dileyenlerin 7 günlük ücretsiz deneme sürümü üzerinden yararlanarak KYK yurtlarında çalışıp çalışmadığını görebilirler.

MegasVPN

Birçok öğrenci tarafından önerilen MegaasVPN, sektör içerisindeki en iyi VPN programı olarak gösterildiğini söyleyebiliriz. Bu VPN programının sadece 1 günlük deneme süresinin bulunduğunu, akabinde en düşük paketten de olsa satın alma işleminin yapılması gerekildiğini de söyleyebiliriz. Bir program üzerinden herhangi bir hız sınırlandırılmasına takılmadan istediğiniz online oyuna girebilir, başta ping olmak üzere kasma ya da takılmalara maruz kalmadan oyunlarınıza devam edebileceğinizi belirtmek isteriz. KYK yurtlarında kesin olarak çalışan bu VPN programı 1 günlük süre ile deneyebilir, akabinde satın alarak sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları