Ana Sayfa / Teknoloji / Kota Dostu Yeni instagram Lite Uygulaması Kullanıma Sunuldu

Kota Dostu Yeni instagram Lite Uygulaması Kullanıma Sunuldu

sosyal medya denildiğinde ilk akla gelen instagram yeni uygulamasını hayata geçirdi. kota dostu olan bu yeni instagram lite uygulaması ilk sürümü ile bugün kullanıma sunuldu. facebook’un daha önceleri böyle bir uygulaması olan facebook lite göz önüne alan instagram google play sitesinde instagram lite kullanıcılarına sundu.

Şuan kullandığımız instagram uygulaması 32 MB olan vu bügün yayına giren instagram lite ise sadece 573 kilobayt bu şekilde olan kota dostu instagram lite eski telefonlarıyla internet’e daha sorunsuz girebilmelerine olanak sağlayacaktır.

instagram lite ilk sürümünde fotoğraflar, hikayeler ve keşfet seçeneklerini oluşturuyor ve eski sürümünde olan bir kaç özellikler şuan için instagram lite’de bulunmuyor, yeni çıkacak versiyonlarında geliştirileceğini söyleyebiliriz. uygulamanın video yükleme ve direk mesaj bölümlerininde
olmadığını ekleyelim.

instagram lite şuan için ülkemize sunulmadı yakın zaman da Türkiye için de açılacağını ve sadece Meksika ülkesinde aktif olduğunu duyurdu.

Son olarak bir önceki yazımız olan Amazon Oyuncak Satmayacak başlıklı makalemizde amazon, CloudPets satışları ve oyuncak satışı hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. İncelemeniz sizin için faydalı olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları