Ana Sayfa / Ek İş İmkanları / Konyada Çalışabilmek İçin Ek İş İmkanı Var mı

Konyada Çalışabilmek İçin Ek İş İmkanı Var mı

2017 Konyada Ek İş İlanları

Evde boş kalan vakitlerinizi değerlendirmek ya da aile ekonomisine katkıda bulunmak istiyorsanız Konya evden ek iş imkânı bulabilirsiniz.

Konya Türk tarihinin en önemli şehirlerinden biridir. Geçmişte Selçuklu Devletine başkentlik yapmasıyla tanınmaktadır. Birçok tarihi yapıyı içinde barındırmakla birlikte modern yapıları da vardır. Bu yüzden günümüzde çok sayıda yerli ve yabancı turistlerin ziyaret ettiği bir şehirdir. Turistler bir şehri ya da bölgeyi ziyaret ettiklerinde ilk olarak oranın yöresine, tarihine ya da kültürüne özgü bir hediyelik eşya almak istemektedir. Eğer evden iş yapmak istiyorsanız Konya Mevlâna Müzesi yakınında bulunan dükkanları çoğu evlere ek işler vermektedir. İsterseniz oradaki dükkanları gezerek kendinize ek iş bulabilirsiniz.

Evde ek iş yapmak ev rahatlığında çalışarak ek gelir elde etmenizi ve boş vakitlerinizi kazanç sağlayacak bir şekilde değerlendirmenizi sağlar. Özellikle öğrenciler, ev hanımları ve asıl işinden istediği geliri elde edemeyen insanlar çoğunlukla bu yola başvurmaktadır. Gün geçtikçe de evde ek iş olanakları artmaktadır.

Konya,İç Anadolu Bölgesi’nde bulunan oldukça gelişmiş bir şehirdir. Bir tarım şehri olmasının yanında bir sanayi şehridir. Özellikle sanayi alanında üretim yelpazesi oldukça geniştir. Dış ülkelere ihracat da yapmaktadır. Sanayi ve tarım alanında Türkiye’deki büyük payı ve ülkenin ortasında konumlanması dolayısıyla ticarette de önemli bir yer tutar.

Konya’da değişik evde ek iş imkanları da bulunmaktadır. Evde davetiye katlama işi, sabun paketleme işi, ceviz kırma işi, oyuncak montajı işi, gelin buketi işi, yemek işi, lavanta keseleme işi bunlardan yalnızca birkaçıdır.

Evde Lavanta Keseleme İşi Nedir?

Evde lavanta paketleme işi bir miktar lavantanın hassas bir terazide ölçülmesi suretiyle alınarak küçük keselere konulup keselerin ağzının bağlanması işlemidir. Bu işi yapmak isteyenlere firmalar tarafından poşetlenmiş bir şekilde lavantalar ve küçük keseler getirilmektedir. Bu ışten kazanacağınız para yaptığınız iş miktarına göre değişmektedir. Fakat bir rakam verecek olursak aylık ortalama 2000 tl kazanma imkanınız bulunmaktadır.

Siz de bu işi yapmak istiyorsanız araştıracağınız bir firma ile anlaşabilir veya mail adresinizi yorum olarak sitemize bırakarak firmaların size daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

46 Yorumlar

  • konya selçukluda ikamet ediyorum.evde ek iş yapmaya ihtiyacım var. sizden dönüş yapmanızı bekliyorum. teşekkürler…

  • KONYA SELÇUKLU MERKEZDE YAŞIYORUM VE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ELİM HIZLIDIR KISA SÜREDE BİTİRİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları