Ana Sayfa / Genel / Kim Milyoner Olmak İster Başvuru

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru

Ülkemizde uzun yıllardan itibaren yayınlanan ve büyük bir ilgi ile izlenen bilgi yarışması olan kim milyoner olmak ister yarışması, 18 yaş ve üzerindeki kişilerin başvurularını kabul etmektedir. Bilgi odaklı konuların yer aldığı yarışmada, yarışmacılara joker hakları tanınmakta ve toplamda 12 adet soru sorulmaktadır. Barajı geçen ve farklı ücretlerin ödül olarak dağıtıldığı yarışmaya başvuru yapabilmek internet üzerinden olduğu gibi, Whatsapp aracılığı ile de gerçekleşebilmektedir. Whatsapp üzerinden başvuru yapacak olan adayların daha öncelikli olduğu ve değerlendirmelerde ön planda tutulduğu bilinen yarışma, binlerce kişinin para kazanmasını sağlamıştır. Yarışmaya katılmak isteyen ve bunun için Whatsapp uygulamasını tercih edecek olan adaylardan yaklaşık 1 dakikalık video çekerek, video içerisinde kendileri ve yaşadıkları şehir hakkında kısa bilgiler vermeleri de istenmektedir.

Kim Milyoner Olmak İster Whatsapp Başvuru Aşaması

Yarışmacı adaylar için sunulan ayrıcalıklardan birisi olan Whatsapp başvuru işlemi sayesinde, kişilerin tercih edilme sıraları daha öne alınmakta ve kendilerini videolu anlatımda daha iyi ifade eden kişiler, yarışmaya öncelikli olarak çağırılmaktadır. Whatsapp üzerinden başvuru yapacak olan adayların yapmaları gereken işlemler ise şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Kendinizi doğru şekilde tanıtın
  • Yarışmaya ne amaçla Katılmak istediğinizi anlatın
  • Minimum 1 dakikalık tanıtım videosu çekin
  • 0553 043 43 43 Whatsapp numarasına gönderin ve öncelikli başvuru hakkına sahip olun

Kim Milyoner Olmak İster İçin Katılım Başvuru Formu

ATV ekranlarında uzun yıllardır yayınlanmakta olan bilgi yarışması için internet üzerinde yarışma katılım formu sunulmaktadır. Forma ulaşmak için atv.com.tr adresine girebilir ve katılım formuna kolayca ulaşabilirsiniz. Formda kendinizin detaylı olarak tanıtımını ve son sıralarda ise sorulardan birinin kendiniz sormanız istenmektedir. Aynı zamanda sormuş olduğunuz sorunun cevabını da yine kendiniz vermeniz gerekmektedir. Fotoğraf, eğitim, yaşadığınız şehir ve aslen nereli olduğunuz gibi bilgilerin doldurulması gerekmekte olan form, yarışmaya katılımınız için gerekli olmaktadır. Uzun yıllardan itibaren ülkemizde yayınlanan yarışma, toplam 12 adet sorudan oluşmakta ve son soru ile birlikte 1 Milyon TL değerinde ikramiye dağıtmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları