Ana Sayfa / Genel / Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takibi

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takibi

Televizyon ekranlarında yıllarca seyredilen ve severek takip edilen Kim Milyoner olmak İster en fazla izlenen yarışma programları arasında senelerdir yerini korumakta. Farklı bölümlerde kendine güvenen, Türkiye’nin her yerinden katılan yarışmacıları konuk eden programa katılımınızı internet ve Whatsapp ile yapabilirsiniz. Whatsapp olmadan önce başvurular internet sitesi üzerinden form doldurularak yapılmaktaydı. Kısa bir zaman öncede programa Whatsapp üzerinden başvuruların alındığı bildirildi. Teknolojinin bu şekilde ilerlemesiyle beraber programlara da başvurular kolaylaştı.

Yarışmak isteyen herkes programa Whatsapp üzerinden hızlı bir şekilde başvuru yapabilirler. Resmi internet sitesindeki başvuru kayıtları devam ederken Whatsapp üzerinden yapılacak olan başvurular da değerlendirmeye alınıyor. Kim Milyoner Olmak İster Programına Whatsapp üstünden başvuru yapmanın tek şartıysa 18 yaşını doldurmanız. Bunun dışındaysa ilk olarak kendinizi tanıtabileceğiniz, neden bu programa katılmak istediğinizi anlatan kısa bir dakikalık video çekimi yapmanız yeterli olacaktır. Bunun sonrasında başvurunuz değerlendirmeye alınır.

Whatsapp Başvuru Yapan Kişiler Öncelikli Olacak!

Programa başvurunuzu eğer Whatsapp üzerinden yaptıysanız başvurunuzun öncelikli olduğunu bilmelisiniz. Whatsapp hattının yaygınlaşması için resmi site üstünden yapılan başvurulara ek olarak Whatsapp daha etkilidir. Sıra ile başvurular değerlendirip, başvuran kişiler arasında yarışmacı adayları seçilir. Bu öncelik ise Whatsapp başvurularını arttırabilecek gibi görünmektedir. Bundan dolayı başvuruda bulunacağınız zaman Whatsapp üzerinden ulaşmayı unutmayınız.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takibi

Yarışmaya başvuran kişilerle sadece iki kişi ilgileniyor. Elemeler ise oldukça büyük bir zaman almakta. Yarışma kaçıncı olarak başvuru yaptığınızın hiçbir önemi yoktur. Tüm başvurular aynı şekilde değerlendirilir. Bununla beraber şansınızla ilgili istenilen gerekli bilgileri vermezseniz, seçilme şansınızda bulunmamaktadır. Kendinizi doğru bir şekilde ifade edebilirseniz eğer çalışan kişi tarafından aranılıp ya da bir mail yoluyla mülakata çağrılırsınız. Başvurunuzu kabul ettirmek aslında sizin elinizde oluyor. Kendinizi tam anlamı ile ifade etmiş olduğunuz bir dakikalık o video yarışmaya katılmanız da size yardımcı olacak. Whatsapp yönteminin olması yeni başvuru yapacak kişilere kendini tanıtma anlamında şans sunarken, başvurunuzun olumlu sonuçlanmasında ise büyük bir rol sahibi olmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları