Ana Sayfa / Teknoloji / Kilis Yeni İş Fırsatları

Kilis Yeni İş Fırsatları

EVDE EK İŞ KİLİS

Kiliste yer alan insanlar için çağrı merkezlerinde çalışabilecek elemanlar aranıyor. Su arıtma sistemlerine bayan çağrı merkezi elemanı aranmaktadır. Gaye elektronik firmasının aramış olduğu iş kriterine uygun olan kişilere aylık olarak 1.750 TL + Sigorta olacak şekilde ödeme yapılmaktadır.  Ocay ayının sonuna kadar iş ilanı geçirlidir. İşe başvuracak kişiler bu hususlara dikkat etmeleri gerekmektedir. Elektrik elektronik mühendisi olan pek çok insan üniversite mezunu olmaları halinde atamaları gerçeklemediği için boşta kalmaktadırlar. Boşta kalan mühendisler kendilerine gelir elde edebilmek için özel sektörlerde çalışmaya başlamışlardır. Kiliste bulunan elektrik elektronik mühendisi kişilerin BDE elektrik firmasına iş başvuru müraacatında bulunaraktan iş sahibi olabilme imkanını elde edebilirler.

Maddi açıdan zorluklar yaşayanlar, kazandığı para ile geçinemeyenler gibi paraya ihtiyacı olan tüm insanlar için evde ek iş iyi ve rahat bir alternatiftir. Bu alternatifi en etkili ve kazançlı bir biçimde kullanabilmek için evde ek iş yapacak kişi veya kişiler, yapacakları işi kendi yetenek, el becerisi ve isteklerine göre seçmelidirler. Ayrıca yapılacak işe gereken özen ve titizliği göstermek de ihmal edilmemesi gereken bir unsurdur.

Kilis geçim kaynaklarından başlıcaları tarım ve hayvancılık olan, sanayide de bu iki sektörün ürünlerinin ham madde olarak kullanıldığı, tarihi ve turistik yerleriyle de ekonomisine katkı sağlayan illerden birisidir.

Evde Çocuk Kıyafetleri Dikimi ve Tesbih Dizimi İşi Nedir?

Kilis’te evlere ek iş olarak verilen işlerden bazıları bebek ve çocuklar için kıyafet dikimi ve tesbih dizim işidir. Bebek ve çocuk kıyafetlerini tasarlayarak dikmeye dayalı olan bebek ve çocuk kıyafetleri dikme işi, kalıp bilgisi de gerektirmektedir. Bebek ve çocuk kıyafetleri dikimi için işveren firmalar tasarımcı, düzgün dikiş diken, işini hızlı ve seri bir şekilde yapan kişileri işe almaya gayret ettiklerini belirtmektedirler.

Tesbih dizim işinde ise boncuklar tesbih ipi veya misinaya firma tarafından verilen örneğe göre ve belirtilen sayıda dizilmektedir. Kimi işveren firmalar grup şeklinde çalışan insanlara da iş verebileceklerini belirtmektedirler. Ayrıca kimi işlerin ödemelerinin haftalık olarak kimi işlerin ödemelerinin ise iş bitiminde yapıldığı firmalar tarafından belirtilen bir diğer unsurdur.

Bu işlerden herhangi birinde çalışmak isteyen kişiler firmaların kendilerini kolay bulabilmesi için mail adreslerini sitemizin yorum kısmına yorum yaparak belirtebilirler.

Bir önceki yazımız olan Yozgat Ek Gelir Yapılacak İşler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

40 Yorumlar

  • Merhaba bende evde paketleme işi veya tesbih dizme işi yapabılırım benımde ödemelerimizden dolayı ihtiyacım var

  • Evde paketleme işi yapabilirim ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları