Kanal D Yaşım Kaç Yarışması Başvuru Yapma

Kanal d ekranlarında 29 temmuz pazar akşamı yayın hayatına başlayacak olan yaşım kaç yarışması için merakligencler.net olarak bilgi verelim, yaşım kaç adlı yarışma bir tahmin yarışması ve ödül tam olarak 500.000 TL. yarışmaya katılanlar rakip yarışmacılarının kaç yaşında olduklarını tahmin ederek ödüle doğru adım atmış olacaklardır.

yaşım kaç yarışmasına nasıl katılırım
Ben bir bakışta karşı tarafın ne olduğunu anlarım ben insanları iyi tanırım rakibimin yaşını şıp diye doğru tahmin ederim diye kendinize güveniyorsanız bu konuda bu yarışma sizin için tasarlanmış demektir. pazar akşamı saat 20:00 ilk bölümüyle ekran başında olacak olan yaşım kaç yarışması sevilen sunucu Behzat Uygur sunumuyla sizlerle olacak. hemen aşağıda belirteceğimiz başvuru koşulları nelerdir bi bakalım.

Kanal D Yaşım Kaç Yarışma Programı Başvuru Formu
Başvuru formu tabiki kanal d’nin resmi web sitesinde yapılacaktır bizim amacımız kullanıcılarımıza bilgi verip azda olsa sizleri yönlendirmek olacaktır. aşağıda vereceğim adresten başvuru yaparken eksiksiz tam olarak başvurunuzu yapınız ki yarışmaya hak kazanma fırsatınız olsun herkese bol şans. yarışmaya katılım formu burayı ziyaret ediniz. https://www.kanald.com.tr/yasim-kac/yasim-kac-basvuru-formu bu adresi kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırınız ve başvurunuzu yapınız.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button