Ana Sayfa / Teknoloji / İphone 3GS Yeniden Raflarda Olacak

İphone 3GS Yeniden Raflarda Olacak

İphone 3GS Yeniden Satışta
Dünya çapında popüler cihaz üreticisi Apple’nin 2009 yılındaki sevilen ve en çok kullanılan modeli 3GS, hayranlarına müjdeli bir haber geldi. Güney Kore’de satışa tekrar sunulması planlanan 2009 üretimi cihaz döneminin başından 3 yıl gibi bir süre boyunca popülerliğini korumuş ve üretimi devam etmişti. Yakın dönemde ise 40$ gibi bir etiketle raflarda yerini alacak.
Güney Kore asıllı telefon operatörü firması SK Teling, İphone 3GS, modelini hem sevenleri hem de koleksiyonerler için yeniden piyasaya sürecek. Cihazın satın alınma amacı böyle bir dönemde büyük oranda kullanmak değil muhafaza etmek yani koleksiyon parçası olarak satın alınacaktır diye düşünüyoruz fakat piyasaya sürmeyi hedefleyen firmanın attığı bu adımla neyi amaçladığını veya yine benzer bir şekilde geçmiş dönemlere ait popüler modelleri piyasaya sunup sunmayacağı bilinmiyor.
Firma cihazın bu modelinden elinde yüksek miktarda var olduğunu, 8GB depolama alanına ve İOS 6 sürümüyle beraber geleceğini söyleyerek, cihazların bu doğrultuda herhangi bir şekilde Apple desteği ile yazılım güncellemesi alabilmesinin mümkün olmadığının işaretini verdi. Bunun yanı özellikle şarj konusunda eski tip aksesuarlar ile uyum gösterdiğinden kutu içeriğinde gelen aksesuarlara bir şey olması durumunda yenisinin tedarik edilmesi son derece zor görünüyor.
Bu açıklamalardan anlaşılacağı üzere piyasaya sürülen 3GS modellerinin alıcılar tarafından bir cihaz niteliğinde kullanılması bir hayli zor olacağından en mantıklısı uygun fiyata alınan bu cihazların hatıra anlamında saklanması olacak gibi görünüyor

Son olarak bir önceki yazımız olan Samsung - Huawei’ye ekran üretecek başlıklı makalemizde Samsung - Huawei, Samsung Huawei ekran ve Samsung Huawei ekran üretimi hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. İncelemeniz sizin için faydalı olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları