Sosyal Medya

Heroverin instagram Beğeni Nasıl Kullanılır?

Heroverin instagram beğeni

İnstagram son zamanlarda herkesin kullandığı sosyal medya uygulamasıdır. Bu uygulamada fotoğraf ve video paylaşımı yaparak vakit geçirmek mümkün. Aynı zamanda paylaşılan gönderilere beğeni almak kişiyi mutlu eden bir durum. Takipçi ayınız ne kadar fazla olursa gönderinize o kadar fazla beğeni gelir. İnstagrama dışarıdan uygulamalar ile instagram profilinize beğeni ve takipçi alabilirsiniz. Böyle bir şey istiyorsanız siz de heroverin instagram beğeni sitesini ziyarete ederek sizlerde beğeni ve takipçi alabilirsiniz.

Sınırsız Takipçi ve Beğeni hilesi

İnstagramda sınırsız beğeni ve takipçiniz olsun istiyorsanız bu siteyi kullanarak bunlara sahip olmanız mümkün. Ruslar tarafından yapılan Heroverin instagram beğeni sitesi sayesinde binlerce takipçi ve binlerce beğeniye ulaşmanız mümkün Yapmanız gereken şey, siteye girmeniz ve kullanıcı adınızı yazmanız. Bu sitede kesinlikle şifre istenmemektedir. Bu durumda güvenle kullanacağınız anlamına gelmektedir. Şifre isteyen siteler genel olarak, hesabınıza erişim yapmaktadırlar. Ama bu sitede öyle bir durum yoktur. Kullanıcı adınızı yazdığınız andan itibaren 15 dakika içerisinde takipçi ve beğeniler hesabınıza gelmeye başlayacaktır.


Heroverin instagram beğeni sitesinde fotoğraflarınıza beğeni alabilmek için istediğiniz fotoğrafın üzerine gelip bağlantıyı kopyala seçeneğini seçerek, beğeni gönder seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır. Günlük 10.000-20.000 beğeni çekebilirsiniz. Heroverin instagram beğeni sitesinin şu anda sadece rusça ve İngilizce dilleri mevcuttur. Bu site için tarayıcınızda bulunan otomatik dil çevirme özelliğini kullanarak dili Türkçe olarak ayarlayabilirsiniz. Bu uygulama için en uygun tarayıcı Google chromedir. Heroverin instagram beğeni sitesi ile çok kısa sürede binlerce takipçi ve beğeniye ulaşmanız mümkün olacaktır.

İlginizi Çekebilir :instagram şikayet etme

Heroverin instagram beğeni nasıl kullanılır?
Ruslar tarafından geliştirilen bu ücretsiz uygulama için yapmanız gereken tek şey Heroverin instagram beğeni sitesini ziyaret etmek. 1-15 dakika içerisinde gerekli işlemleri yaptıktan sonra hesabınızdaki artışı göreceksiniz. Örneğin bir görsele beğeni göndermek için görselin üzerinde bulunan 3 nokta simgesine tıklayarak bağlantıyı kopyalak seçeneği seçilir.

Sitede bulunan kısma url yapıştır olarak yapılır. Sonrasında beğenileri başlat seçeneğini göreceksiniz bu butona tıkladığınız anda beğeniler gelmeye başlayacaktır. Bu sitede şifre istemesi yapılmamaktadır. Heroverin instagram beğeni sitesi ile yüksek kitlelere hitap edip fenomen olabilirsiniz.

Sistem gerekli gönderim işlemini tamamladıktan sonra ,o şekilde diğer gönderimleri yapmanız daha sağlıklı olur. Takipçi gönderimi de yine aynı şekilde takipçi gönderimi yapmak istediğiniz hesabın profil linkini kopyalara sitede bulunan alana yapıştırın ve takipçi gönder butonuna tıklayın. Ama takipçi ve beğeni gönderimi yaparken çok önemli bir kural vardır.

Beğeni ve takipçi gönderimi yapılacak olan hesabın herkese açık olması gerekmektedir. Profil gizliyse bu işlemleri yapmanız mümkün değildir. Gizlilik ayarlarını instagram ayarlar kısmından gizli hesap seçeneğini pasif ederek Heroverin instagram beğeni sitesi sayesinde yüksek takipçilere ve beğenilere sahip olacaksınız

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button